Xiaomi 13, muhtemelen Xiaomi 12’ye göre büyük bir yükseltme olacak ve resmi olmayan yeni renderlar yapılacaksa çok farklı bir tasarıma sahip olabilir.

Tarafından paylaşıldı @OnLeaks (yeni sekmede açılır) – sağlam bir geçmişe sahip bir sızıntıcı – adına KarşılaştırAra (yeni sekmede açılır)görseller düz ekranlı, düz alüminyum kenarlı ve arkada kare kamera bloğuna sahip bir telefonu gösteriyor ve bunların hepsi Xiaomi 12’den ayrılıyor ve iPhone 14 serisine benzeyen bir cihaz oluşturuyor.

Bununla birlikte, eğer bu renderlar doğruysa, o zaman Xiaomi sadece Apple’ı kopyalamadı, çünkü çok fazla fark var. 6,2 inçlik ekranda çentik veya Dinamik Ada yerine delikli bir kamera bulunur, arkadaki üç lensli kamera dizisindeki lensler farklı şekilde düzenlenir ve kamera muhafazasının görünümü de farklıdır, çizgiler birbirinden ayrılır. üç ayrı bölüme ayırmıştır.

Xiaomi 13'ün önden ve arkadan resmi olmayan bir görüntüsü

Xiaomi 13’ün resmi olmayan bir görüntüsü (İmaj kredisi: OnLeaks / Karşılaştırma Kadranı)

OnLeaks ayrıca Xiaomi 13 Pro’nun resmi olmayan görüntülerini de paylaştı – bu sefer Zotonlar (yeni sekmede açılır) – ve bu telefonun Apple’ın en yeni amiral gemileriyle daha az ortak noktası var.

telefon-2