Ne bilmek istiyorsun

  • Diablo 4, Blizzard’ın efsanevi aksiyon RPG serisinin bir sonraki bölümüdür.
  • Yaz boyunca çıkan bir söylenti, Diablo 4’ün Aralık ayındaki The Game Awards’da açıklanabileceğini öne sürdü ve şimdi bazı geçici doğrulamalarımız var.
  • Şurada rapor edildi: XboxEra podcast’i ve kendi kaynaklarımız tarafından da doğrulandığı üzere, Diablo 4 Nisan 2023 lansman penceresini hedefliyor olabilir.
  • Söylentiler doğruysa, The Game Awards 2022 sırasında, çeşitli dijital sürümler ve bazı oldukça ateşli hediyelerle birinci sınıf bir koleksiyoncu sürümü ile birlikte oyun ön sipariş için yayınlanmalı.

Diablo 4 (Diablo IV olarak da bilinir) zaten resmi olarak 2023 için planlandı, ancak şimdi bunu belirli bir aya indirmiş olabiliriz.

Diablo 4, Blizzard’ın efsanevi aksiyon RPG serisinin en son bölümüdür. Sanctuary’nin gotik dünyasında geçen oyuncular, sonsuz savaşları yaşayanların dünyasını tehdit eden cennet ve cehennem güçleri arasındaki çapraz ateşte kalır. Diablo 4, Diablo 3’ün sıklıkla eleştirilen “çizgi film” görünümünden gelen geri bildirimleri alarak serinin sert, karanlık köklerine geri dönmeyi vaat ediyor. Diablo 4 cehennem gibi görünüyor (ve aynı zamanda harika) ve belki de bazılarının beklediğinden biraz daha erken piyasaya sürülebilir.

genel-20