Oyunun ReShade ışın izleme ile 8K çözünürlükte çalıştığını gösteren bir Uncharted 4 RTX 4090 grafik vitrini yayınlandı.

Ne yazık ki, Legacy of Thieves Koleksiyonu’ndaki Uncharted 4’ün PC bağlantı noktası ışın izlemeyi desteklemiyor, ancak sanatçı ‘Digital Dreams’ şimdi Naughty Dog’un kendi özel Pascal Glitcher RTGI ön ayarıyla tamamlanmış PC bağlantı noktasını gösteren yeni bir video yayınladı. bu da başlığa küresel aydınlatma ekler. Video, 8K çözünürlükte saniyede 60 kare hızında çalışan oyuna sahip. Otis_Inf’in yeni kamera modu Legacy of Thieves koleksiyonu için. Bu mod, daha yüksek Ayrıntı Düzeyi (LoD) ayarları dahil olmak üzere çeşitli ek kamera seçeneklerine sahiptir.

ReShade ışın izleme özellikli Uncharted 4 RTX 4090 grafik vitrini aşağıdan inceleyebilirsiniz:

Gördüğünüzü beğendiniz mi yoksa PC’de koleksiyonun vanilyalı görünümünü mü tercih ediyorsunuz? Aşağıda tartışın.

Uncharted: The Legacy of Thieves Collection geçen ay PC için çıkmıştı. İşte Alessio Palumbo’nun izlenimler makalesinde PC bağlantı noktası hakkında söyledikleri.

Naughty Dog, oyunun bu versiyonunda Iron Galaxy ile birlikte çalıştı. Genel olarak taşıma uzmanlıklarına saygı duyulmasına rağmen, Iron Galaxy aynı zamanda Warner Bros’u zorlayan korkunç Batman: Arkham Knight PC bağlantı noktasının arkasındaydı. Düzeltilene kadar oyunu Steam’den kaldıracak ve tam para iadesi teklif edecek oyunlar.

Uncharted: Legacy of Thieves Collection istisnai olmasa da sağlam bir liman olduğu için endişelenmenize gerek yok. Ayarların genişliği ile başlayalım. Çok daha kötüsünü ama aynı zamanda daha iyisini de gördük – örneğin, tam ekran seçeneği yok, yalnızca çerçevesiz pencereli, bu son PC oyunlarında rahatsız edici bir eğilim. Oyun yine de Ultrawide ekranları destekliyor.

Yayınlanmadan önce onaylandığı gibi, koleksiyon NVIDIA DLSS 2 ve AMD FSR 2 desteği içeriyor. Her yükseltme tekniği, yalnızca kalite ayarıyla değil, aynı zamanda keskinlik kaydırıcısıyla da değiştirilebilir ve bu, tüm oyunların kullanıcı tarafında etkinleştirmediği bir şeydir. Ek bir bonus olarak, NVIDIA kullanıcıları GeForce Experience’ın Öne Çıkanlar özelliğini etkinleştirebilir. Yazılım daha sonra önemli anlarda heyecan verici aksiyon parçalarını akıllıca yakalayacaktır.

Bu yazıda bahsedilen ürünlergenel-17