Tower of Fantasy Halloween görünümleri, ürkütücü sezonun hayranları için mükemmel olabilir, ancak oyuncular, yeni öğelerin sizi anime oyununda ne kadar geri getireceğine şaşırmış durumda.

Sonbahara ait her şeyi şık bir şekilde kutlayan Tower of Fantasy Halloween etkinliği, robotik yoldaş Mi-a için yarasa temalı sevimli bir dış görünümün yanı sıra erkek ve kadın avatarınız için bazı resmi siyah ve kırmızı kıyafetleri içeriyor.

Kırmızı ve lacivert lolita tarzı bir elbise, siyah yüksek topuklu çoraplar ve geniş kenarlı bir şapka giyen kadın kıyafeti, Viktorya dönemi vampir edebiyatını andırıyor ve erkeğin teni bir Vampirin baştan çıkarıcılığını kanalize ediyor: Masquerade Toreador.

Birkaç başka kozmetik de mevcuttur, ancak kaplamalar gerçek tavan döşemesidir. Ne yazık ki, hayranlar, onları almak için ne kadar harcamaları gerekeceğinden özellikle etkilenmiyor, ancak oyunların açılış mevsimlik etkinliğini çarpıyor.

“Onların Cadılar Bayramı etkinliği de %0.12 zorunlu oranla gachapon” diyor. iplik Oyunun resmi alt dizininde, AltF4’ün bir YouTube videosundan bir resim ödünç alın (videonun Rusça olduğunu unutmayın).

Biri, 2.0 güncellemesine eşlik eden yeni Tower of Fantasy karakterlerinden birine atıfta bulunarak, “Hayır Hotta, Saki globale gelmeden önce beni Dark Crystals’ımdan alamazsınız” diye yazıyor. Bir diğeri, Cadılar Bayramı etkinliğinin para kazanmasının “sürpriz olmadığını” söylüyor.

Yine de garip olan şey, geliştiricilerin kadın kıyafetinin etek altı bir görüntüsünü dahil etmesidir – yalan söylemeyeceğim, cildimi hafifçe ürpertecek bir şey. Bir hayran, “Hotta aslında etek altı çekimini bir satış noktası olarak koydu,” diye yazarken, bir diğeri “izleyicilerini gerçekten tanıdıklarını” belirtti.

Oyunu başından beri oynayan biri olarak, etkinliğin düşük düşme oranı ve oldukça tuhaf pazarlaması biraz hayal kırıklığı yaratıyor. Ancak, bu bir gacha oyunudur ve bunun için kaydolursunuz. Burada kazananın Mi-a olduğu yorumlarına katılıyorum – sadece şu sevimli yarasa saç tokalarına bakın!

Aida’nın siberpunk dünyası dikkatinizi çektiyse, Tower of Fantasy 2.0 güncellemesine gelen en iyi Simulacra ile güncel olduğunuzdan emin olmak için Tower of Fantasy seviye listemize göz atmaya değer. Ayrıca geliştiricilerle Aida Cafe tarzında yaklaşan karakter etkinlikleri hakkında sohbet ettik ve tahmin edin millet, gelecek parlak görünüyor.oyun-2