Oyun dizüstü bilgisayarları yüksek fiyat etiketleri taşıma eğilimindedir. Ne de olsa, birinci sınıf teknolojiyi taşınabilir bir kasaya yerleştirmek kolay bir iş değil. Ancak Best Buy’ın erken Kara Cuma fırsatları sayesinde, oldukça güçlü bir HP Victus 800$’dan 480$’a düştü. 500 doların altındaki bir aralıkta iyi bir oyun dizüstü bilgisayarı bulmak neredeyse imkansız, bu nedenle bütçeye uygun güvenilir bir dizüstü bilgisayar satın alıyorsanız, buna kesinlikle daha yakından bakmaya değer.

Tüm bu teknoloji, mika gümüşü renk şemasına sahip şık, sade bir tasarımla bir araya getirildi – bazı yarışmalardaki aşırı agresif “oyuncu” markasından güzel bir değişiklik.

GTX 1650 tam olarak geleceğe dönük değil, ancak oyunları daha düşük ayarlarda çalıştırmayı düşünmüyorsanız size iyi hizmet edecektir. Ve sofistike tasarımı, 720p web kamerası ve sadece 30 dakikada %50’ye kadar şarj etme yeteneği sayesinde, oyun oynamadığınız zamanlarda harika bir iş (veya okul) arkadaşıdır.

Bu HP Victus, Best Buy’daki en iyi dizüstü bilgisayar fırsatlarından biridir, ancak tek değil. Üzerinde satılmadıysa, kontrol ettiğinizden emin olun. tam katalog 27 Ekim’de kaybolmadan önce erken Black Friday anlaşmaları.

Burada tartışılan ürünler editörlerimiz tarafından bağımsız olarak seçilmiştir. Sitemizde öne çıkan herhangi bir şey satın alırsanız GameSpot gelirden pay alabilir.oyun-1