Samsung Galaxy A14 5G’nin yakında piyasaya sürülmesi bekleniyor. Şirketin yeni bütçeli 5G akıllı telefonunu bu yıl Hindistan ve diğer pazarlarda piyasaya sürmesi bekleniyor. Samsung, Galaxy A14 5G lansman tarihini henüz onaylamadı. Bu arada, iddia edilen Galaxy A14 5g kılıflarının yeni bir sızıntısı, Samsung Galaxy A serisi akıllı telefonun tasarımını ortaya çıkardı. Tipster Sudhansu Ambhore tarafından kasa üreticilerine atıfta bulunarak yüklenen görüntüler, Samsung Galaxy A14 5G’nin tasarımını her yönden gözler önüne seriyor.

Samsung Galaxy A14 5G, Hindistan’a ulaşamayan Samsung Galaxy A13 5G’nin halefi olarak piyasaya sürülecek. Samsung’un Galaxy A14 5G’nin tasarımında bazı küçük değişiklikler yapması muhtemel. Akıllı telefonun Galaxy S22 serisine benzer düz bir çerçeve tasarımına sahip olduğu söyleniyor. Kasa görselleri, daha önce sızdırılmış görsellerle eşleşen cihazın önünü ve arkasını da gösteriyor.

Yeni kasa görselleri, kamera sensörleri için yanında bir LED flaş modülü bulunan üç dairesel kesik gösteriyor. İpucu vermedi ortaya çıkartmak Telefonun kamera özellikleri hakkında herhangi bir ayrıntı. Bununla birlikte, 2022 (ve muhtemelen 2023) akıllı telefon trendlerine bakıldığında, Galaxy A14 5G’nin derinlik algılama ve makro fotoğrafçılık için iki adet 2 megapiksel sensörle birlikte 50 megapiksel birincil kamera sensörü aldığını görmek şaşırtıcı olmaz.

Ön tarafta, Galaxy A14’ün selfie kamerası için su damlası çentiğine sahip olduğu söyleniyor. Samsung’un çentiği Infinity-U ekranı olarak adlandırması muhtemel. Ahizenin ses ve güç düğmeleri sağ kenarda konumlandırılmış gibi görünüyor, sol taraf ise tamamen aynı hizada. Güç düğmesinin bir parmak izi tarayıcısını ikiye katlaması muhtemeldir.

Altta, Samsung Galaxy A14 5G, 3.5 mm kulaklık jakı, USB Type-C bağlantı noktası ve hoparlör ızgarasına sahip görünüyor. Bütçe teklifi olduğundan, Samsung’un 5G akıllı telefonunun çift hoparlör kurulumu alması pek olası değil. Sızdırılan kılıf görselleri, telefonu yeşil renk seçeneğiyle gösteriyor. Samsung’un telefonu klasik Siyah Beyaz seçenekler de dahil olmak üzere daha fazla renk seçeneğiyle piyasaya sürmesini bekleyebiliriz.

Tasarım görsellerinin yanı sıra Samsung Galaxy A14 5G’nin bazı özellikleri de önerildi. Telefonun 6.8 inç full HD+ LCD ekrana sahip olduğu söyleniyor. Galaxy A14’ün 167,7 x 78,7 x 9,3 mm ölçülerinde olduğu söyleniyor. Yakışıklı hakkında daha fazla ayrıntı önümüzdeki aylarda mevcut olacaktır.

Yakın tarihli bir başka rapor, birkaç yeni Samsung Galaxy-A serisi telefonun test aşamasına girdiğini öne sürdü. Telekom operatörlerinin Hindistan’daki farklı şehirlerde 5G ağlarını yaydığını düşünürsek, Samsung’un önümüzdeki aylarda Hindistan’da Galaxy A14 5G’yi piyasaya sürmesini bekleyebiliriz.


Apple, bu hafta yeni Apple TV ile birlikte iPad Pro (2022) ve iPad’i (2022) piyasaya sürdü. Gadgets 360 podcast’i Orbital’deki iPhone 14 Pro incelememizle birlikte şirketin en son ürünlerini tartışıyoruz. yörünge mevcuttur Spotify, Gaana, JioSaavn, Google Podcast’ler, Apple Podcast’leri, Amazon Müzik ve podcast’lerinizi nereden alırsanız alın.

Ortaklık bağlantıları otomatik olarak oluşturulabilir – ayrıntılar için etik bildirimimize bakın.

genel-8