Marvel, “ için ilk fragmanı yayınladı.Karınca Adam ve Yaban Arısı: Quantumania” bugün, hayranlara Jonathan Majors’a Fatih Kang ve bir nedenden dolayı Bill Murray olarak bir bakış sunuyor. Süper kahraman filmi 17 Şubat 2023’te sinemalarda gösterime girecek.

Disney, TechCrunch’a filmin muhtemelen Disney+’da yayınlanacağını söyledi, ancak henüz onaylanmış bir çıkış tarihi yok.

Şirket daha önce filmlerin ödül alacağını belirtmişti. 45 günlük tiyatro penceresi akış hizmetine ulaşmadan önce. İstisna olarak Disney, 8 Eylül Disney+ Günü olduğu için “Thor: Love and Thunder”ı yayınlamak için iki ay bekledi.

“Ant-Man and the Wasp: Quantumania”nın Nisan 2023 civarında hizmete gireceğini tahmin ediyoruz.

“Ant-Man and the Wasp: Quantumania”, Marvel Sinematik Evreninin 5. Aşamasını başlatıyor ve Lang’in artık büyük kızı Cassie’yi (Kathryn Newton), Ant-Man/Scott Lang (Rudd), Wasp (Evangeline Lilly) ile birlikte keşfedecek. orijinal Wasp ile Janet Van Dyne (Michelle Pfeiffer) Kuantum Alemine çekilir.

Fragman ayrıca Jonathan Majors’ı Disney+ dizisi “Loki”de ‘He Who Remains’ adlı alternatif bir versiyon olarak görülen zaman yolculuğu süpervizörü Kang the Conqueror olarak gösteriyor.

Fragmanın sonuna doğru izleyiciler, şu anda fragmana dahil edilmek için tuhaf bir seçim olan aktör Bill Murray’i görecekler. birden fazla suistimal iddiası ona karşı yapılmıştır. Murray’in filmdeki rolü bilinmiyor.genel-24