David Tennant'ın Doktor Olduğunu Tekrar Ortaya Çıkaran Doktor başlıklı makale için resim

Dün gece, BBC geri dönüşünü duyurdu. Doktor Kim Birlikte üç bölümlük özel başrol bundan başkası David Tennant! Elbette, onuncu doktordu, ama sevildi ve ölümünün ardından bu yeni dirilişin arkasında ilginç bir hikaye olmalı. Jodie Whittaker’ın Onüçüncü Doktor.

The Power of The Doctor dizisinin doruk noktasına ulaştıktan sonra kısa bir fragman yayınlandı.Whittaker’ın Doktor’unun gizemli bir şekilde Tennant’a dönüştüğünü gören ”, alay kısa bir klip yeni/eski DoktorCatherine Tate’in eski yol arkadaşı olarak dönüşü Donna Noble ve ilk Doktor olarak Ncuti Gatwa… şimdi resmi olarak kim on beşinci Doktor.

Şimdi, şimdiden takvimlerinizi almak için uğraşıyorsanız, işte size kötü haber. Üç özel bölüm, 2023 yılının Kasım ayında yayınlanacak. Doktor Kim‘s 60. yıl dönümü.

Russel T. Davies, mevcut Doktor Kim showrunner, bir basın açıklamasında şunları söyledi: “David Tennant’ın ortaya çıkmasının bir şok olduğunu düşündüyseniz, yolda çok daha fazla sürprizimiz var! yol Ncuti [Gatwa]On Beşinci Doktor gizem, korku, robotlar, kuklalar, tehlike ve eğlenceyle dolu! Ve harika Donna Noble’ın dönüşüyle ​​nasıl bağlantılı? Nasıl, ne, neden? Sana spekülasyon yapman için bir yıl veriyoruz ve sonra kıyamet kopuyor!”


Daha fazla io9 haberi ister misiniz? En son ne zaman bekleneceğini kontrol edin hayret ve Yıldız Savaşları yayınlar, sırada ne var DC Universe film ve TV’deve hakkında bilmeniz gereken her şey Ejderha Evi ve Yüzüklerin Efendisi: Güç Yüzükleri.genel-7