Adam Sandler, 2022 Gotham Ödülleri’nde bir sanatçı haraç almaya hazırlanıyor.

Aktör-komedyen-yazar-yapımcı en son Netflix basketbol dramasında rol aldı ve yapımcılığını yaptı. Acele. 8 Haziran’da vizyona giren filmde Sandler, zorlu bir geçmişe sahip dikkate değer bir oyuncuyu yurtdışında bulan ve ekibinin onayı olmadan ABD’ye getiren bir basketbol izci oynuyor. Büyük beğeni toplayan filmin yönetmenliğini Jeremiah Zagar yapıyor ve aynı zamanda NBA oyuncusu Juancho Hernangómez, Queen Latifah, Ben Foster, Kenny Smith, Anthony Edwards ve Tobias Harris de rol alıyor. Sandler filmin yapımcılığını Allen Covert, Joe Roth, Jeffrey Kirschenbaum, Zack Roth, LeBron James ve Maverick Carter ile yaptı.

Sandler’ı, Sandler’ın çok beğenilen performansıyla yöneten Josh ve Benny Safdie onurlandıracak. kesilmemiş taşlar.

Michelle Williams’ın Gotham Ödülleri’nde bir sanatçının haraçını alacağı duyurulmuştu, Fire Island’ın oyuncu kadrosu ise Gotham Ödülleri’nde topluluk haraçını alacaktı.

Gotham Film ve Medya Enstitüsü İcra Direktörü Jeffrey Sharp yaptığı açıklamada, “Adam Sandler’ın son otuz yılın en popüler filmlerinden bazılarında gösterdiği muhteşem performanslar, burada Gotham’da temsil ettiğimiz film yapımcıları topluluğuna tekrar tekrar ilham verdi” dedi. “Adam, herhangi bir rolde gerçek bir kalp ve gülünç komedi sunabilen parlak bir yetenek olduğunu kanıtladı. Adam Sandler, saçma sapan özel karakterler yaratmak, fıkralar anlatmak ya da hepimizin bildiği ve sevdiği zekice şarkılar söylemek olsun, dünyanın her yerindeki izleyicilere ölçülemez bir neşe katan mükemmel bir icracıdır. Ona 32. yıllık Gotham Ödülleri için Oyuncu Övgüsü’nün sahibi olarak isim vermek bir onurdur.”

2022 Gotham Ödülleri için adaylar, aktris Angelica Ross’un (Pose, American Horror Story, Chicago) adayları açıklayacağı 25 Ekim Salı günü saat 9’da (PT) açıklanacak.
32. yıllık Gotham Ödülleri 28 Kasım Pazartesi günü New York City’deki Cipriani Wall Street’te gerçekleştirilecek.sinema-2