Son günlerde Callisto Protokolünün 2023 yılının başlarına ertelenebileceğine dair söylentiler dolaşıyor. bu amaçla bir Epic Games listesi. Görünüşe göre bu yıl hala kaygan, sümüksü bilimkurgu korkumuz var ve geliştirici Striking Distance, oyunun altın olduğunu ve planlandığı gibi Aralık ayında geleceğini duyurdu.

Çarpıcı Mesafe CEO’su Glen Schofield geçtiğimiz günlerde Callisto Protokol ekibinin harcadığı uzun saatler hakkında tweet attı ve sektördeki kriz hakkında başka bir sohbeti ateşledi. Umuyoruz ki, zaten altın olan oyun, tatillerde şüphesiz yorgun takım için biraz dinlenme olacağı anlamına gelebilir. Callisto Protokolü hakkında daha fazla bilgiye mi ihtiyacınız var? İşte oyunun temel özellikleri…

  • korku mühendisliği – Callisto Protokolü, Glen Schofield’ın zihninden hayatta kalma korkusuna yeni nesil bir bakış. Atmosferi, gerilimi ve vahşeti, çaresizlik ve insanlıkla ilgili korkunç anlarla harmanlayan oyun, oyuncuları her köşede tarif edilemez korkuların pusuya yattığı nabzı atan bir hikayeye sürüklüyor.
  • Usta Acımasız, Stratejik Savaş – Callisto Protokolü, oyuncuları, bir zamanlar Black Iron muhafızları tarafından hapishane nüfusunu kontrol etmek için kullanılan benzersiz bir yerçekimi silahı da dahil olmak üzere, yakın dövüş ve menzilli savaşın heyecan verici bir karışımında ustalaşmaya davet ediyor. Oyuncular, her ölüm kalım karşılaşmasında hayatta kalmak için grotesk rakipleriyle yakın ve kişisel olmaya, uzuvları kesmeye, bacaklarını patlatmaya ve ellerinde ne varsa yaratıcı olmaya zorlanacak.
  • Birleşik Jüpiter Şirketi’nin Sırlarını Ortaya Çıkarın – 2320 yılında Jüpiter’in ölü ayı Callisto’da geçen The Callisto Protocol, oyuncuları Black Iron Prison’da bir mahkûm olan Jacob Lee olarak seçiyor. Bir salgın, ayı kaosa sürüklediğinde, Jacob, güçlü United Jupiter Company’nin kalbindeki karanlık gizemleri çözerken onu takip eden kana susamış yaratıkları yenmek için en karanlık korkularıyla yüzleşmek zorundadır.
  • Jüpiter’in Ölü Ayının İzolasyonunu Yaşayın – Evrendeki en düşmanca, izole ortamlardan biri olan Callisto, Jacob’ın çaresizce hayatta kalma mücadelesi üzerinde büyük bir öneme sahiptir. Oyuncular yalnızca Kara Demir Hapishanesinin dehşetiyle değil, aynı zamanda Jüpiter’in uzun süredir ölü olan uydusuna hem yüzeyin üstünde hem de altında musallat olan asırlık sırlarla mücadele etmelidir.

Callisto Protokolü 2 Aralık’ta PC, Xbox One, Xbox Series X/S, PS4 ve PS5’te çıkıyor.

Bu yazıda bahsedilen ürünler

genel-17