Future Slime Rancher 2 güncellemeleri, Monomi Park’ın çok sevilen çiftçilik oyununa bazı harika yeni özellikler ekleyecek şekilde ayarlandı, bu da sürekli genişleyen slime listesine daha da sevimli yaratıkların eklendiğini görebileceğimiz anlamına geliyor.

Piyasaya sürüldükten sonra Monomi Park’ın şimdiye kadarki en iyi satış gününü çoktan geride bırakmış olan Slime Rancher 2 hala tam olarak tamamlanmadı – sonuçta şu anda sadece erken erişimde mevcut.

Kurucu ortak ve CEO Nick Popovich, 6 Ekim’de yazarak daha fazlasının geleceğini doğruladı. cıvıldamak “Slime Rancher 2’den daha harika olan tek şey, Slime Rancher 2’ye gelen tüm harika şeylerdir.”

Ayrıca, bazı başarıların “önceden açılmış veya sayılmış şeylerle ilgiliyse” gelecekteki güncellemelerde geriye dönük olarak açılacağını ve “henüz oyunda olmayan bir özellikle ilgiliyse veya olacak bir anla ilgiliyse” doğrulamaya devam ediyor. bir başarının varlığına göre kaydedildi, o zaman hayır.”

Şu anda gelecekteki içerikle ilgili elimizdeki tek gerçek ipucu bu, ancak oyun öncekiyle aynı kalıbı takip ederse, muhtemelen Beatrice’in çiftliği içindeki yeni alanların yanı sıra zaman içinde karışıma eklenen yeni slime’ları da göreceğiz.

Temel oyuna Quantum Slimes eklendiğinde canlı olarak hatırlıyorum. Plot makinesinde görünüyorlardı, ama ne oldukları veya nasıl çalışacakları hakkında hiçbir fikrim yoktu. Görünen o ki, yakalanması bir kabus ve çiftlik yapmak daha da sinir bozucu – ama gerçekten çok tatlılar, buna değer, değil mi?

Far, Far Range’de yeniyseniz ve tüm bu sinsi küçük zıplayan mutluluk toplarıyla başa çıkmaya çalışıyorsanız, Slime Rancher 2 slime’larımıza ve ne yedikleri kılavuzumuza göz atmayı unutmayın. Arkadaşlarınla ​​dalış yapıp yapamayacağını mı merak ediyorsun? Slime Rancher 2 çok oyunculu var mı yok mu sorusunun cevabı bizde.oyun-2