The Dungeons &  Dragons Filmi 2 Prequel Romanı Oluyor

resim: Penguen Rastgele Ev

Ragtag ile tanışmadan önce parti çıkışı içinde Dungeons & Dragons: Hırsızlar Arasında Onur gelecek yıl, bunlardan birkaçıyla tanışacaksınız… kahramanlar Penguin Random House’dan iki yeni YA romanı sayesinde biraz erken.

io9 ilk ayrıntılara sahip Druid’in Çağrısı ve Neverwinter’a Giden Yolsırasıyla EK Johnston ve Jaleigh Johnson tarafından kaleme alınan iki prequel roman. Druid’in Çağrısıadından da anlaşılacağı gibi, fragmanda gördüğümüz bir Tiefling Druid olan Doric filmindeki Sophia Lillis’in karakterini takip edecek. bir Baykuş Ayısına dönüşmek.

kaç tane olursa olsun D&D İnekler, Druidlerin çılgınca bir Baykuş Ayısına dönüşmesinin oyun kurallarına aykırı olduğundan şikayet ediyor, çok genç bir Druid’in bir grup insana sahip olmak için bunu yapmasını izlemek oldukça eğlenceli. Druid’in Çağrısı Doric’in doğayla olan güçlü bağlantısını keşfederken ilk günlerini keşfedecek ve Druid olarak çağrışını yanıtlayacak, bu yüzden belki de neden canavarca, ancak biraz sevimli, kabarık varlığa dönüşebildiğini öğreneceğiz. Cehennem kadar eğlenceli olması dışında. için tam kapağa göz atın Dungeons & Dragons: Hırsızlar Arasında Onur – Druid’in Çağrısı aşağıda Alice Duke tarafından!

The Dungeons &  Dragons Filmi 2 Prequel Romanı Oluyor

resim: Penguen Rastgele Ev

Johnson hakkında daha az şey biliniyor Neverwinter’a Giden Yol ama adından da anlaşılacağı gibi, muhtemelen Faerûn’un en güçlü ve kozmopolit şehir devletlerinden biri olan meşhur Kuzey Mücevheri’ni ziyaret edeceğiz. Yakında kitap hakkında daha fazla bilgi edinmek için io9’a bağlı kalın!

Druid’in Çağrısı ve Neverwinter’a Giden Yol Şubat 2023’te çıkacak. Dungeons & Dragons: Hırsızlar Arasında Onur 3 Mart 2023’te vizyona girecek.


Daha fazla io9 haberi ister misiniz? En son ne zaman bekleneceğini kontrol edin hayret ve Yıldız Savaşları yayınlar, sırada ne var DC Universe film ve TV’deve hakkında bilmeniz gereken her şey Ejderha Evi ve Yüzüklerin Efendisi: Güç Yüzükleri.genel-7