Overwatch 2’nin çıkış tarihi yakın, bu da Overwatch sunucuları oyunun yeni ücretsiz oynanabilir modeline geçiş için hazırlanırken Blizzard’ın ilk kahraman nişancı oyununa iyi geceler deme vaktinin geldiği anlamına geliyor. Orijinal Overwatch’ın son saatleri yaklaşırken, altın yıllarında PC’deki en iyi FPS oyunlarından biri olarak kabul edilen oyunun tadını çıkaran hayranlar, yayıncılar ve YouTuber’lar son bir kez onu görmek için geri dönüyorlar.

İlk oyunun 6v6 takımlarından her takımda sadece tek bir tank bulunan 5’li bir yaklaşıma geçişle birlikte, birçok oyuncu ikili tank sıralarını almak için son bir fırsatı değerlendiriyor ve ” Winston ve Zarya’nın çifte balonu’, Orisa ve Sigma’nın aşılmaz ‘çifte kalkanı’ veya topluluk tarafından sevgiyle ‘Hog and Ball işkencesi’ olarak adlandırılan Roadhog ve Wrecking topunun oldukça sinir bozucu eşleşmesi.

Birçok gönderi üzerinde oyunun alt dizisi yansıtmak kullanıcıların zamanı ile birlikte oyun – en yüksek lansman ve mevsimsel etkinlikler, gözünüzün önünde her şeyin dağıldığı acı veren rekabetçi oyunların en düşükleri ve aradaki her şey. Diğerleri hatırlamak için zaman ayırıyor ikonik açılış hatları oyunu başlatırken veya paylaşırken Winston tarafından duyuldu güzel topluluk anları bunun gibi son günlerinde tüm Winston partisi rastgele bir lobide hedefe.

Super, Seagull, Aspen, xQc, mL7 ve Emongg gibi sahnedeki en büyük Twitch ve YouTube isimlerinin çoğu – daha önce Overwatch ile zamanlarından ayrılanlar da dahil olmak üzere – aynı zamanda hatırlamak için geri döndüler. seyahat. Şahsen ben de bu hafta sonu aynı fikirde birkaç arkadaşımla Overwatch’ın kapanış günlerinin tadını çıkararak biraz zaman geçirdim.

Overwatch 2 masaya ne getirirse getirsin – ve cesur yeni ücretsiz para kazanma modeli Blizzard’ı öne çıkarırsa – oyun için yeni bir dönem olacağına şüphe yok. O büyülü Oyun Oyunlarını ve yenilginin ağzından alınan pek çok debriyaj zaferini (ve tabii ki ezici son dakika kayıplarından bazılarını) her zaman hatırlayacağım. Anılar için teşekkürler, Overwatch.

Yeni çok oyunculu oyunda üstesinden geleceğiniz tüm yeni Overwatch 2 kahramanları ve Overwatch 2 haritalarında hızlanmaya hazır olduğunuzdan emin olun. Hangi karakteri oynayacağınızdan emin değilseniz, Overwatch 2 katmanlı listemiz, lansman metasında kimin en seksi göründüğü konusunda sizi hızlandıracaktır.oyun-2