Fallout 4 neredeyse yedi yaşında, ancak YouTuber Digital Dreams, üç yüzün üzerinde mod ve Reshade Ray Tracing ile paketlendiğinde PC’de hala çarpıcı görünebileceğini göstermek için Tüm Limitlerin Ötesinde yeni bir vitrin yayınladı.

Bununla birlikte, görsel revizyonun geri kalanı büyük ölçüde ücretsiz olarak indirilebilir modlara ve grafik geliştirmelerine borçludur. Aşağıda bir liste bulabilirsiniz.

Fallout 4 modlaması, görünürde yeni bir Fallout tek oyunculu oyun olmadığı için muhtemelen uzun bir süre devam edecek. Bethesda Game Studios, sonunda yeni bir bölümün yapılacağını doğruladı, ancak yalnızca Starfield ve The Elder Scrolls VI’nın piyasaya sürülmesinden sonra, bu da önümüzdeki on yılı beklememiz gerektiği anlamına geliyor.

Bu arada, hayranlar yalnızca yaklaşmakta olan Amazon Prime Video TV dizisine ve oyuncuların ilk kez Fallout 3’te ziyaret edilen bir yer olan Pittsburgh’a geri döndükleri ücretsiz içerik güncellemesi Expeditions: The Pitt’i alan Fallout 76 için sürekli desteğe sahipler.genel-17