Elon Musk'ın Tesla Yapay Zeka Günü'nde Robotunu Ortaya Çıkarmasını Nasıl İzlersiniz başlıklı makale için resim

Fotoğraf: tesla

Üzerinden bir yıldan biraz fazla zaman geçti elon musk spandeks takım elbiseli bir kişiyi sahneye çıkardı ve onları bir prototip robot“t” demeden önceTesla botu gerçek olacak.” Şimdi, bu geceki Tesla Yapay Zeka Günü’nde onun pek çok vaadinden birinin buhardan kaçtığını göreceğimizi söylüyor. Ya da en azından robotu yeterince göreceğimizi söylüyor. yetenek toplamak bu aslında onun büyük beyin hedeflerini fiziksel gerçekliğe çevirebilir.

Ne olursa olsun, olay ya heyecanla ya da schadenfreude, eğilimlerinize bağlı olarak. Peki, gerçekten buna nasıl uyum sağlarsınız?

Tesla AI Günü nasıl izlenir

Tesla AI Günü hakkındaki bilgilerimizin çoğunun Musk’ın Twitter’ındaki gerilla pazarlamasından gelmesine rağmen, Tesla ve Boring Company CEO’su açıkça bunu bir reklamdan çok bir endüstri olayı olarak görmemizi istiyor. Bunu akılda tutarak, Tesla onu uzaktan nasıl izleyeceği konusunda çekingen davrandı. Daha bu sabah, şirket nihayet YouTube’una 6:15 PT/9:15 ET civarında başlayacak bir akış yayınladı.

Yüz yüze etkinlik için Twitter’a gönderilen bir bilet ve Digital Trends tarafından tespit edildi, Palo Alto’da kapıların 5 PM PT’de açıldığını ve 23 PM PT’ye kadar açık kalacağını söylüyor. Akışın o kadar uzun süreceğinden şüpheliyiz, ancak üç saat işaretine ulaşırsa şaşırmayın.

Tesla AI Day’den ne beklenir?

Etkinliğin tüm görüntüleri Tesla Bot’un ellerine odaklandı, Tesla twitter hesabı, Optimus kod adlı robotun bireysel parmaklarını kalp şekline dönüştüren bir gifini bile yayınladı.

Bunu akılda tutarak, muhtemelen şirketin robota yönelik niyetleri hakkında daha fazla şey öğreneceğiz ve belki bir prototip bile göreceğiz. Bu sefer gerçek bir tane gibi.

Musk’ın AI Günü’nün her şeyden önce bir işe alım olayı olduğunu zaten koruduğu göz önüne alındığında, sadece görselleri ve özellikleri görebiliriz. Gerilla pazarlamanın olayı bu, özellikle de geçen yılki Yapay Zeka Günü’nde modern bir Mekanik Türk’ü ortaya koyan bir adamdan ve 1950’lerin arabalı sinema salonuna dönüşen şarj istasyonu için planlar 2018’de. Yüzünüze bakana kadar ve hatta bazen biraz sonra bile zor veriler elde etmek zor.

Bununla birlikte, Musk da bazılarını güzelleştirdi. tuhaf iddialar daha dün şirketin yaklaşmakta olan Cybertruck’ının “bir tekne görevi görecek kadar su geçirmez” olacağını duyurdu. Evet, “denizlerde” bile. Cybertruck’ın vaatlerinin daha önce, özellikle de kamyonun sözde kurşun geçirmez camları sahnede canlı yayında birkaç hafifçe savrulan çelik bilye ile karşı karşıya kaldığında paramparça olduğu zaman, boşa çıktığını gördük. Yine de, tweet’lerin zamanlaması göz önüne alındığında, bu gece başka bir demo denemesi görmemiz mümkün. Cybertruck’ı bir smaç tankına koy Elon.

Optimus ve Cybertruck’ın yanı sıra Musk ayrıca şunları da paylaştı: geçen hafta kendi kendine giden araba AI ekibinin (aynı zamanda Optimus üzerinde çalışıyor) “(aslında akıllı) çağırma/otopark” için “ay sonu” son tarihlerine sahip olduğunu, bu yüzden millet ayrıca etkinliğin kendi kendine sürüş teknolojisine girmesini bekliyor. ilave olarak. Tesla’nın otomatik pilot özelliği devrede federal soruşturma.

Bu geceki etkinliği takip edeceğiz, bu yüzden Tesla Bot’un bu sefer bir kostümden daha fazlası olup olmadığını görmek için bu akşam Gizmodo’yu tekrar kontrol edin. Musk, botun “tehlikeli, sıkıcı ve tekrarlayan görevleri ortadan kaldırmak” için tasarlandığını ve belki bir gün bu yayınları bizim için izleyebileceğini söylüyor.

genel-7