512 GB M2 destekli MacBook Air’deki anlaşma bu haftanın başlarında öne çıktık sizin için çok pahalıydı, merak etmeyin, çünkü Apple’ın temel modeli şu anda daha da ucuz. Şu anda, Amazon ve En iyi satın alım 8GB RAM ve 256GB depolama alanına sahip modeli yalnızca 1.049 $ (150 $ indirim) karşılığında satıyorlar, bu dizüstü bilgisayarın bugüne kadarki en düşük fiyatı. Ancak Amazon’dan farklı olarak Best Buy, koyu mavi veya gri hayranı olmamanız durumunda tüm renklerde indirim yapıyor.

Doğru, temel modeldeki depolamanın yeni 512 GB M2 destekli Air’den daha yavaş olduğu göz önüne alındığında, bazı görevlerin yerine getirilmesi biraz zaman alabilir, ancak genel olarak hala daha hızlıdır ve ortalama bir kişinin ihtiyaçlarını karşılamalıdır. Ayrıca, M1 destekli Air hakkında en sevmediğimiz şeylerden birini önemli ölçüde geliştiriyor: korkunç 720p web kamerası. Bunun yerine, yeni model çok daha üstün bir 1080p kameraya sahip.

Bununla birlikte, daha hızlı ve daha yüksek depolama kapasitesine sahip bir şey tercih ederseniz, şanslısınız: 512 GB depolama ile donatılmış model, belirli renklerde 1,349 ABD doları fiyatla satışta. Amazon. İncelememizi okuyun.

$1049

Yeniden tasarlanan MacBook Air, Apple’ın en yeni çipinden güç alan ince ve hafif bir cihazdır. M2 modeli ayrıca, uzun pil ömrü ve MagSafe şarjı gibi özellikleri korurken, 1080p web kamerası ve önceki modelden daha iyi bir ekran sunar.

$1349

Yeniden tasarlanan MacBook Air, Apple’ın en yeni çipinden güç alan ince ve hafif bir cihazdır. M2 modeli ayrıca, uzun pil ömrü ve MagSafe şarjı gibi özellikleri korurken, 1080p web kamerası ve önceki modelden daha iyi bir ekran sunar.

Dizüstü bilgisayarlardan 4K TV’lere geçiş yaparak, Hisense’nin yeni U7H Serisi TV’sini 65 inç konfigürasyonda 1,049,99 ABD Doları yerine yalnızca 749,99 ABD Doları karşılığında satın alabilirsiniz. Amazon ve En iyi satın alım — tüm zamanların en düşük yeni fiyatı. 31 Ekim’e kadar Hisense ayrıca 100 günlük iade garantisi veriyor satın alma tarihinden itibaren 14 gün içinde TV’nizi kaydettirdiğinizde, böylece bir girdap verdikten sonra iade edebilirsiniz. TV’yi tutmaya karar verirseniz, Hisense size 100 dolar verecek. bilgilerinizi buraya kaydettiğinizde satın alma veya teslimat tarihinden itibaren 100 gün içinde. Yani, TV için yalnızca 649,99 dolar ödemişsiniz gibi.

TV, Dolby Vision HDR desteğiyle birlikte hızlı bir 120Hz yenileme hızına sahiptir. Amazon Alexa ve Google Asistan desteği sayesinde sesli istekte de bulunabilirsiniz. Ayrıca, TV’nin en sevdiğiniz akış hizmetlerinden izlemek isteyebileceğiniz şovları ve filmleri öneren Google TV platformunu kullandığı düşünülürse, uzun bir günün ardından akış yapacak bir şey bulmak çok zor olmamalıdır.

$749,99

Hisense U7H TV, 120Hz yenileme hızının yanı sıra yerleşik Amazon Alexa ve Google Assistant ve Dolby Vision HDR desteği sunar.

Apple’ın Watch Series 8’ini mi izliyorsunuz, ancak harcamak için etrafta 399 dolarınız yok mu? Tüm aradığınız, sağlık ve fitness hedeflerinizi izlemenize yardımcı olacak bir giyilebilir cihazsa, Apple Watch benzeri Fitbit Sense daha ucuz bir alternatiftir. Şu anda, Amazon satıyor beyaz renkte birinci nesil fitness takipçisi 299,95 dolar yerine 174 dolara, bu neredeyse bugüne kadarki en düşük fiyatı. Şu anda başka hiçbir perakendeci bu fiyatla eşleşmiyor, ancak Walmart aynı modeli 6 dolara daha satıyor Amazon’dan alışveriş yapmak istemiyorsanız.

Ne yazık ki, son nesil Sense, Sense 2’de bulunan fiziksel düğmelere sahip değil ve stres seviyenizi daha iyi takip etmek için yeni sürekli elektrodermal aktivite (cEDA) sensörünü sunmuyor. Bununla birlikte, gün boyunca sürekli olmasa da stresinizi takip edebilen iyi bir izci. Ayrıca uyku alışkanlıklarınızı takip etmede harikadır ve en sevdiğimiz izleyicimiz Fitbit Versa 3’te bile bulunmayan bir özellik olan bir EKG ile birlikte gelir. İncelememizi okuyun.

$174

Fitbit Sense, FDA izni içerir ve kan oksijen seviyenizi ölçmenin yanı sıra stres seviyenizi takip etmenizi sağlar. Saat ayrıca Google Asistan desteğinin yanı sıra yerleşik Alexa’yı da içeriyor.

Üçüncü taraf alternatifleri yerine Apple’ın resmi ürünlerini satın almayı tercih edenler için bu MagSafe Pil Paketi fırsatına göz atmak isteyebilirsiniz. Verizon şu anda manyetik güç bankasını 99,99$ yerine 74,24$’a satmak, tüm zamanların en düşük seviyesiyle eşleşiyor. 1.460 mAh pil, iPhone’unuzu 20 watt’lık bir elektrikli tuğlaya takıldığında 15 watt’a kadar ve kablosuz olarak şarj ederken (ve aygıt yazılımını güncellerseniz) 7,5 watt’a kadar şarj edebilir. Bu yavaş olsa ve daha yeni iPhone modellerini tam olarak şarj edemese de, taşınabilir şarj cihazı, hareket halindeyken pilinizin bitmemesi için onları yeterince dolduracaktır. Ayrıca, şarj durumunu iPhone’unuzdan (MagSafe Pil Paketine özgü bir şey) kontrol edebilir veya MagSafe aracılığıyla bir çift AirPod’u kablosuz olarak şarj etmek için kullanabilirsiniz. İncelememizi okuyun.

$74.24

Apple’ın kompakt MagSafe Pil Paketi, görünür şarj seviyeleri için iOS ile entegre olan ve hareket halindeyken manyetik kablosuz şarj için tek seçenektir. Bir iPhone 14’ü tam olarak şarj etmek için yeterli meyve suyu paketlemez, ancak doldurma için uygundur.

Fırsatlar gelmeye devam ediyorgenel-2