Şirketin yakında çıkacak olan telefonu Infinix Zero Ultra 5G, 5 Ekim’de piyasaya sürülecek. Bu arada, akıllı telefonun sızdırılmış görüntülerine göre, Infinix Zero serisi akıllı telefonun optik görüntü sabitleme (OIS) özelliğine sahip 60 megapiksellik bir özçekim kamerası ile piyasaya sürüleceği bildiriliyor. bunlar çevrimiçi olarak tespit edildi. Yakışıklı son birkaç haftadır haberlerde yer aldı ve raporlar, şirketin şimdiye kadarki en hızlı şarj teknolojisi olan 180W Thunder Charge desteği ile geleceğini gösteriyor. Akıllı telefonun iddia edilen canlı görüntüleri de çevrimiçi olarak ortaya çıktı ve telefonun 200 megapiksel ana kamera ve kaputun altında bir MediaTek Dimensity 920 SoC ile donatılacağını gösteriyor.

GSMArena’nın yakın tarihli bir raporuna göre, yakında çıkacak bir Infinix Zero serisi el cihazı beklenen OIS’li 60 megapiksellik bir özçekim kamerası ile ilk çıkışını yapmak için. Rapor, web sitesiyle bir kaynak olarak paylaşılan, yakında çıkacak olan telefonun sızdırılmış görüntülerine dayanıyordu. Görüntüler ayrıca akıllı telefonun güçlü kavisli kenarları olan bir ekrana sahip olacağını gösteriyor. Bu fotoğrafların, OIS özellikli 60 megapiksel ön kameraya sahip akıllı telefonu gösterip göstermediği şu anda belli değil.

Daha önce de belirtildiği gibi, Infinix Zero Ultra 5G lansmanının küresel lansman tarihi 5 Ekim olarak belirlendi.

Raporlar, Zero Ultra 5G’nin Infinix’in bugüne kadarki en hızlı şarj teknolojisi olan 180W Thunder Charge sistemine sahip olacağını gösteriyor. Yeni şarj teknolojisinin 4.500 mAh’lik bir pili sadece 4 dakikada yüzde 50’ye kadar şarj ettiği iddia ediliyor.

Bu arada, Infinix Zero Ultra 5G’nin iddia edilen canlı görüntüleri de çevrimiçi olarak ortaya çıktı ve ahizenin 200 megapiksel ana kamera ile donatılacağını düşündürdü. Akıllı telefonun ayrıca 8 GB RAM ve 256 GB depolama ile eşleştirilmiş bir MediaTek Dimensity 920 yonga seti tarafından desteklenmesi bekleniyor. Kullanılmayan depolama alanını kullanarak kullanıcılara 12 GB’a kadar bellek sağlamak için alay edilen bir RAM genişletme teknolojisi olabilir. Rapora göre akıllı telefonun Android 12 üzerinde çalışması ve Infinix X6820 model numarasını taşıması bekleniyor.


Ortaklık bağlantıları otomatik olarak oluşturulabilir – ayrıntılar için etik bildirimimize bakın.

En son teknoloji haberleri ve incelemeleri için Gadgets 360’ı şu adresten takip edin: heyecan, Facebookve Google Haberleri. Gadget’lar ve teknolojiyle ilgili en son videolar için sayfamıza abone olun. Youtube kanalı.

Tether, Web3 Ayak İzini Geliştirmek için Polkadot’ta Lansmanını Duyurdu

genel-8