2K, mobil oyunu NBA 2K Mobile’a beşinci sezonla birlikte yeni içerikler ekledi. Mürettebat modundaki blacktop kortları gibi modlar özel kartlar, ödüller ve daha fazlasıyla eklendi.

Oyuncular, ikonik NBA oyuncularının ve 2022’den 2023 sezonuna kadar olan takımların ve NBA efsanelerinin kartlarını toplayabilirler. Ayrıca ek kartlar ve ödüller kazanmak için sınırlı süreli bir etkinlikte yarışabilecekler.

Oyuncuların yedi oyunluk bir şampiyona modunda belirli rakiplere karşı karşıya kalacağı yeni bir turnuva modu tanıtıldı. Mürettebat modu için yeni blacktop kort, oyuncuların üçe üç serbest oyun oynamaya çıkmadan önce MyPlayer’larını kişiselleştirmelerine olanak tanır.

Yeni modlara ek olarak, yeni bir mentorluk sistemi eklendi. Yeni sistemle oyuncular artık bir MyTeam oyuncu kartına takıldığında onlara destek verecek akıl hocaları oluşturabilir. Son olarak, oyunun kullanıcı arayüzü tamamen yeniden tasarlandı ve artık en yeni cihazlarda 120 Hz’e kadar destekleyebiliyor.

NBA 2K Mobile, oynaması ücretsiz bir mobil oyundur. adresinden indirebilirsiniz Apple Uygulama Mağazası ve Google Oyun.

Daha fazla mobil oyun haberi için şu hikayelere göz atmayı unutmayın:

Burada tartışılan ürünler editörlerimiz tarafından bağımsız olarak seçilmiştir. Sitemizde öne çıkan herhangi bir şey satın alırsanız GameSpot gelirden pay alabilir.oyun-1