Başka bir yıl, başka Görev çağrısı, ve oyun topluluğu arasında bir miktar durgunluk büyürken, bu hala yaygın. Call of Duty: Modern Warfare II, Açık Beta’da şimdiye kadar oynanabilenlerden, insanların zamanına değer ve oyun Ekim ayında piyasaya çıktığında FPS hayranlarının aklında olmalı. Ancak, betada bulunan ve son oyunda veya gelecekteki güncellemelerde çözülmesi gereken bazı sinir bozucu unsurlar var.

Call of Duty: Modern Warfare II’de Çeşitli Haritalar Bir Bonustur

Activision aracılığıyla görüntü

bu Call of Duty: Modern Warfare II (MW2) beta’nın oynayabileceği birçok mod ve harita vardı. Team Deathmatch, Domination, Search & Destroy ve Hardpoint gibi favoriler çoğunlukla sahnenin merkezinde yer aldı. Bu modların her biri, yeni haritalarda iyi çalıştı. MW2, ve spawn yerleşimleri son girişlerden bu yana iyileştirildi.

Neler dahildi MW2‘ın betası çeşitliydi ve birçok oyun tarzına uygundu. Yakın mesafeli fanatikler muhtemelen Farm 18’i sevecektir. Birçok keskin nişancının bayılacağı bazı uzun menzilli alanlar olsa da Farm 18, dar köşelerin ve küçük koridorların bulunduğu Shoot House’a ev sahipliği yapar. Bu konumda iyi yerleştirilmiş bir koruma var ve askerler Shoot House’un B noktasını almak için acele ederken kanınız pompalanacak.

Dikeylik aynı zamanda bir şeydir Görev çağrısı hayranlar en iyi haritalardan bazılarını arar. Neyse ki, MW2 buna sahip. Farm 18’e geri dönersek, haritanın yan tarafında olduğu için oyundaki çoğu oyuncu için şüpheli olmayan bir yatakhane alanı var. Operasyon Binası’ndan gelen düşmanlarla karşı karşıya. Ayrıca, Valderas Müzesi’nin koridorları, haritadaki iki ana yumurtlama noktasını ayıran ana avluya bakmaktadır. Hakimiyet oynarken büyük miktarda strateji söz konusudur. Call of Duty: Modern Warfare II, hangi takdir edilir.

Call of Duty: Modern Warfare II Beta’nın Eksileri

Call of Duty Modern Warfare II Preview image-03
Activision aracılığıyla görüntü

En son Görev çağrısı önce oyunlar MW2 kesinlikle bu betadan daha bağışlayıcıdır. Bunun nedeni, karakterinizin daha hızlı ölebilmesidir. MW2. Mermiler o kadar hızlı nüfuz eder ki düzgün tepki veremezsiniz. Bazı insanlar bunu penetrasyon oranından daha çok beğenebilir. Soğuk Savaş ve Öncüama kişisel olarak, bu ateş püskürmesi tarafından çok hızlı alındığını düşünüyorum.

Tıpkı hızlı silahlanma gibi, karşılaşacağınız menü sorunları tarafından sürekli olarak engelleneceksiniz. Görev Çağrısı: MW2. Bu yıl, silahlarınızı değiştirmek ve onlara farklı ataşmanlar takmak çok titiz. Silah menünüze erişmek için, olmak istediğiniz noktaya ulaşmak için iki düğmeye basmanız gerekiyor. Ardından, bazı noktalarda, Gunsmith menüsünden çıktığınızda yaptığınız değişiklikler onaylanmaz. Yükünüzü çalıştırmak ve ataşmanlarını değiştirmek hiç güçlük çekmemelidir, ancak bir nedenden dolayı MW2, kötü kullanıcı arayüzünde kolayca kaybolabilirsiniz.

Ayrıca özensiz hissettiren şey Modern Warfare II’ler Kara Savaşı modu. Sa’id’in ardına kadar açık haritası, içinde sürünecek çok az bina ile baştan sona düz olduğu için inanılmaz derecede sıkıcıydı. Üzerine tırmanabileceğiniz bazı çatılar vardı, ancak Sa’id hakkında hiçbir şey gerçekten benzersiz hissettirmedi. Zırhlı Savaş Araçlarının da dahil edilmesi var, ancak kendilerini ele geçirildiklerini hissettiler. Diyet gibiydi savaş alanı yok edilebilir ortamların olmaması ve ilgi çekici harita tasarımı ile.

Call of Duty: Modern Warfare II Beta’nın Artıları

Call of Duty Modern Warfare II Preview image-04Call of Duty Modern Warfare II Preview image-04
Activision aracılığıyla görüntü

Aslında oynarken Call of Duty: Modern Warfare II,kontroller inanılmaz hissettiriyor. Korumak için duvarlara yapışmak ve her bir tabancayı kullanmak çok pürüzsüz. DualSense kontrol cihazıyla, gürlemeler oyunun sürükleyiciliğine gerçekten katkıda bulunur ve bir LMG veya hatta bir tabanca taşırken kendinizi güçlü hissetmenizi sağlar. Her ayak sesini ve zeminin gıcırdamasını duyabileceğiniz için ses tasarımı hala kusursuz. Silahların her ateşlenmesi birbirinden benzersiz hissettiriyor ve her yeniden yükleme animasyonu karmaşık.

Haritaların her biri, iyi bir sanat tasarımı ve bir miktar nüans sunuyor. Valderas Müzesi’nin sergileri karmaşıktır ve Activision geliştiricileri tarafından kapsamlı bir şekilde araştırılmış görünmektedir. Müzenin duvarları içindeki sergilerle ilgili tam açıklayıcı paragraflar bile var. Valderas Müzesi’nin yandaki çimenlik alanı, benzersiz ağaç kesme tasarımlarıyla göz kamaştırıyor.

Breenbergh Hotel, duvarları ve zemini çevreleyen her türlü sanat eseri ve lüks mobilyalarla süslü görünüyor. Ayrıca girişin yanında titizlikle ayrıntılı görünen ayrıntılı bir Roma benzeri heykel var. Activision, her haritayı nasıl benzersiz hale getireceğini bilir ve onlara kişilik kazandırır.

en önemli unsurlarından biri Call of Duty: Modern Warfare II çevrimiçi işlevselliğin nasıl çalıştığıdır. Neyse ki hiçbir oyunumuzda bağlantı kopmadı ve 10 saatlik oyun süresi boyunca bir kez gecikme yaşamadık.

Etraflı, Call of Duty: Modern Warfare II hala heyecan verici bir birinci şahıs nişancı deneyimi sunuyor. Kontroller sorunsuz ve düşmanlarınızı mermilerle delip geçerken DualSense denetleyicisinden gelen geri bildirimler hala inanılmaz. Haritalar da ayrıntılı ve iyi tasarlanmış.

Bununla birlikte, menü kullanıcı arayüzü ile uğraşmak korkunç ve gelen ateşten çok hızlı ölüyorsunuz. Umarız Activision bu sorunları tam sürümden önce veya hemen sonra çözebilir, özellikle de bunun sonunculardan biri olabileceğini bilerek. Görev çağrısı PlayStation sistemlerindeki oyunlar.

Activision tarafından sağlanan Beta Kodu.oyun-4