Tecno Pop 6 Pro Hindistan’da piyasaya sürüldü. Tecno’nun en yeni telefonu, su damlası çentik tasarımıyla birlikte 6,6 inç HD+ ekrana sahip. Akıllı telefon, MediaTek Helio A22 SoC tarafından desteklenmektedir ve Android 12 Go Edition üzerinde çalışır. Tecno Pop 6 Pro ayrıca çift arka kamera kurulumuna sahiptir ve 5.000 mAh pil içerir. Şirket, telefonun tek bir şarjla 42 güne kadar bekleme süresi sunabileceğini iddia ediyor. Tecno’nun akıllı telefonu iki renk seçeneğiyle geliyor ve şu anda yalnızca Amazon üzerinden satılıyor.

Hindistan’da Tecno Pop 6 Pro fiyatı

Hindistan’da Tecno Pop 6 Pro fiyatı Rs olarak belirlendi. 7.999. Ancak, telefon şu anda Amazon’da Rs için satışta. 6.099. Özel fiyat, Amazon Büyük Hint Festivali satışının bir parçası olarak sadece bir gün içindir.

Akıllı telefon Peaceful Blue ve Power Black renk seçenekleriyle geliyor. Daha önce de belirtildiği gibi, Tecno Pop 6 Pro yalnızca Amazon.

Tecno Pop 6 Pro özellikleri

Çift SIM (Nano) Tecno Pop 6 Pro, 2 GB LPDDR4X RAM ve 32 GB eMMC 5.1 depolama ile birleştirilmiş dört çekirdekli MediaTek Helio A22 yonga seti tarafından desteklenmektedir. Akıllı telefon, Android 12 Go Edition tabanlı HiOS 8.6 üzerinde çalışır. Pop serisindeki en yeni telefon 720 x 1612 piksel çözünürlük, 120Hz örnekleme hızı ve 270PPI ile 6,6 inç HD+ ekrana sahip. Akıllı telefon ayrıca ön kamerayı barındıran bir su damlası çentik tasarımına sahiptir.

Kameralardan bahsetmişken, Tecno Pop 6 Pro, 8 megapiksel birincil sensör ve AI ikincil kamera lensi ile çift arka kamera kurulumuna sahiptir. Selfie’ler için akıllı telefon, LED flaşla birlikte 5 megapiksel kameraya sahip.

Tecno Pop 6 Pro, 5.000 mAh pil içerir. Tecno, akıllı telefonun tek bir şarjla 42 güne kadar bekleme süresi sunabileceğini iddia ediyor. Yakışıklı ayrıca yüz tanıma kilidi, Bluetooth, GPS ve bağlantı için USB OTG gibi özelliklerle birlikte gelir. Akıllı telefon 164.85 × 76.25 × 8.75mm boyutlarında.

Ortaklık bağlantıları otomatik olarak oluşturulabilir – ayrıntılar için etik bildirimimize bakın.genel-8