Festival sonbahar sezonunu başlatmak için Amazon, Prime üyelerini önümüzdeki ay gerçekleşecek özel bir Prime Erken Erişim İndirimi etkinliğiyle şaşırttı.

Amazon tutar Her yıl Prime üyelerine indirim ve fırsatlara erişim sağlayan Prime Day etkinliği. Bu yıl 12 Temmuz’dan 13 Temmuz’a kadar sürdü ve bir şekilde kaçırdıysanız veya daha fazla fırsat için can atıyorsanız. en iyi akıllı telefonlar, en iyi kulaklıklar ve diğer teknoloji ürünleri, başka bir etkinlik duyuruldu ve Amazon buna Prime Early Access Sale diyor.
Prime Day 2.0 ayrıca iki günlük bir olay olacak, 11 Ekim Salı günü saat 12:00 PT’de başlayacak ve 12 Ekim Çarşamba günü sona erecek.

Tatbikat, yılın ikinci Prime etkinliği için de aynı. Samsung, Philips, OnePlus ve Amazon gibi şirketlerden en iyi fırsatları almak için 48 saatiniz olacak. Aramızdaki kararsızların tüm güzel şeyler gitmeden önce karar vermelerini kolaylaştırmak için bu yılki yenilik, en popüler ve hediye edilebilir ürünleri içeren en sıcak 100 öğenin bir listesi olacak.

Avusturya, Kanada, Çin, Fransa, Almanya, İtalya, Lüksemburg, Hollanda, Polonya, Portekiz, İspanya, İsveç, Türkiye, ABD ve İngiltere’de ikamet eden Prime üyeleri fırsatlardan yararlanabilecek. Henüz üye değilseniz, ayda 14,99 ABD doları veya yılda 139 ABD dolarıdır ve 30 gün boyunca ücretsiz deneme seçeneği de vardır.

Prime Erken Erişim İndirimi şu anda mevcut

Sabırsız bir tür olduğumuz ve beklemeye alışık olmadığımız için bazı Prime Erken Erişim fırsatları şimdiden yayında. Amazon’un satıcılardan sınırlı süreli yıldırım anlaşmaları göndermelerini istediğini iddia ettiğini unutmayın, bu nedenle en iyi anlaşmalar büyük olasılıkla kısa sürede yakalanacaktır. Bu nedenle, hızlı hareket etmeniz ve en sevdiğiniz ürünleri görür görmez satın al düğmesine basmanız önerilir.telefon-1