Görünüşe göre yakın zamanda internette yeni bir kamuflaj Xbox kablosuz denetleyicisi görüldü. Yeni kamuflajın adı ‘Mineral Kamuflaj’ ve üzerinde mavi bir kaplama var. Bu Kanada çevrimiçi mağazasında görüldü Mikro oyun.

Yeni bir Xbox Camo denetleyicisinden ilk olarak tanınmış sızıntıcı Aggiornamenti Lumia söz etmişti. Üstelik daha önce yeni bir Xbox Camo denetleyicisinin yakında duyurulacağını belirtmişlerdi.

Ve şimdi nihayet yeni ‘Mineral Camo’ Xbox Kablosuz Oyun Kumandasına bir göz atabildik.

Yeni Microsoft Kamuflaj Denetleyicisi

Xbox Kablosuz Oyun Kumandası ‘Mineral Camo’ Ayrıntıları

Microplay mağazasında, bu Camo’nun ‘cesur mineral mavisi, parlak mor, aqua ve koyu mor kamuflaj desenine’ sahip olduğundan bahsediliyor. Ve görünüşe göre, çarpıcı bir görünüme sahip. Buna ek olarak, Mineral Camo kontrol cihazının 27 Eylül’de kargoya verilmesi planlanıyor. Fiyatı 79,99 $ olarak belirlendi ve satın almak isteyenler şimdi ön sipariş verebilirler.

Şu anda Xbox denetleyicileri için halihazırda iki mevcut Camo tasarımı var. Bunlar Daystrike Camo ve Arctic Camo. Buna ek olarak, muhtemelen yakında Xbox’tan bir duyuru duyacağız. Ayrıca, Xbox Camo denetleyicilerine fan alımı harika olmuştur. Bu nedenle, Xbox’ın hayranları mutlu etmek için bu Camo denetleyicilerinden daha fazlasını piyasaya sürmeyi düşünmesi şaşırtıcı değil.

Daha fazla Xbox haberinde HowLongToBeat, Xbox ile ortaklık kurdu ve Xbox PC Uygulamasına oyun zamanı izleme özelliğini ekledi. Bu, oyuncuların çeşitli oyunları tamamlamak için tahmini süreye ayak uydurmalarına yardımcı olacaktır. Ayrıca Xbox PC uygulaması için çeşitli performans güncellemeleri de yayınlandı. Buna ek olarak Microsoft, Sony’nin, hizmetin kârını tehdit ettiğini düşündüğü için çeşitli oyunları Game Pass’in dışında tuttuğunu iddia etti.

Bu haber hakkında ne düşünüyorsun? Aşağıdaki yorum bölümünde düşüncelerinizi paylaşın!oyun-5