Rusya’da Tiggo 7 Pro olarak adlandırılan Chery Tiggo 7 Plus geçidinin yeni versiyonu, Çin’de yine “casus” fotoğraflarına çarptı. Araba tamamen iki farklı renkte çekildi.Benzinli ve hibrit crossover’ların Çin’de aynı zamanda, muhtemelen Ekim ayı başlarında satışa çıkacağı bildiriliyor. Ondan önce benzinli crossover ile Chery Tiggo 7 Plus New Energy hybrid modelinin ön kısımlarını karşılaştırdık.

Siyah versiyonda altın vurgular var, ön tamponun alt kısmı, tavan rayları ve jantlardaki bir bölüm bu renkte boyanmış. Disk tasarımı da değişebilir. Ayrıca benzinli 7 Plus, hibritten farklı olarak arka cam direğinde mozaik desene sahip değil.

Yepyeni Chery Tiggo 7 Pro iki renkte canlı olarak gösterildi

Beyaz versiyon arkada gösterilir. Chery Tiggo 7 Plus New Energy’den daha da az fark var. Yerinde Chery markasının yazılı olduğu şeffaf bir monolight ve dört egzoz borusu var. Egzoz kaplamaları ve spoyler kırmızı renktedir. Hibrit versiyonda maviydiler.

Yepyeni Chery Tiggo 7 Pro iki renkte canlı olarak gösterildi

Şu anda, Rusya’da Tiggo 8 Pro ve Exeed TXL ile donatılmış 186 hp kapasiteli 1.6 litrelik bir motorda yalnızca bir değişiklik bildiriliyor.genel-22