Yeni Assassin’s Creed Mirage çizimi çevrimiçi olarak ortaya çıktı ve serinin henüz resmi olarak açıklanmayan bir sonraki girişinden biraz daha fazlasını gösterdi.

Bugün internette dolaşmaya başlayan yeni sanat eseri, kodeks, oyunun görevlerinden birinin, muhtemelen bir DLC görevi olan The Forty Thieves’in adını doğrular. Adına bakılırsa, bu arayış Binbir Gece Masallarından biri olan Ali Baba ve Kırk Haramiler’den esinlenmiş olabilir. Sanat eseri bulunabilir burada.

Assassin’s Creed Mirage’ın Rift adlı serideki daha küçük oyunun son adı olduğu bildiriliyor. Bağdat’ta 860 ile 870 yılları arasında geçecek olan oyun, Basım’ı gençliğinde oynayacak. AC Odyssey ve AC Valhalla gibi serideki önceki girişlerden farklı olarak, yaklaşan oyun, diyalog seçimleri, cinsiyet seçimi ve daha fazlası gibi mekanikleri ortadan kaldırarak, önceki oyunlarının RPG unsurlarını önemli ölçüde azaltarak serinin köklerine dönüş olacak. Ubisoft, yeni oyunun yanı sıra, Mirage’ın varlıklarını yeniden kullanacak olan serinin ilk girişinin yeniden çevrimi üzerinde çalışıyor.

Assassin’s Creed Mirage henüz resmi olarak açıklanmadı, ancak 10 Eylül’de yayınlanacak olan bu yılki Ubisoft Forward’da resmi bir açıklamanın gelmesi bekleniyor.

genel-17