Her geçen gün yeni yaz sonu indirimleri başlıyor. Paranızın karşılığını en iyi şekilde almak istiyorsanız, en son Humble Bundle indirimine göz atmak isteyeceksiniz.

6 Eylül’e kadar, Humble Bundle seçili oyunlarda %60’a varan indirim alıyor (yeni sekmede açılır). İndirim, Doom Eternal, Cuphead, Dead Island Definitive Collection ve daha fazlasını içeriyor. Bu hafta gördüğümüz en iyi İşçi Bayramı indirimlerinden biri. (Daha fazla tasarruf yolu için Humble Bundle promosyon kodlarımızı kontrol ettiğinizden emin olun.

İndirim, yeni ve klasik oyunları stoklamak için iyi bir yoldur. Dikkat edilmesi gereken bazı fırsatlar şunlardır: Ghostwire: Tokyo’da %55 indirim (yeni sekmede açılır), %50 indirimli Red Dead Redemption 2 (yeni sekmede açılır), Marvel’in Galaksinin Koruyucuları %50 indirimli (yeni sekmede açılır)ve %80 indirimli Doom Eternal (yeni sekmede açılır) (4 Eylül – 6 Eylül).

Tüm Humble Bundle’larda olduğu gibi, bu sınırlı süreli bir teklif ve katılmak istiyorsanız, bu fırsatları yakalamak için 6 Eylül’e kadar vaktiniz var.genel-26