Jason Momoa, Universal’a katılırken kariyerinde yeni bir aşamaya doğru hızla ilerliyor. Hızlı ve Öfkeli franchise.

Oyuncu konuştu Bu gece eğlence Salı günü Apple TV+’ın üçüncü ve son sezonunun gala etkinliğinde Görmek. Sohbet sırasında, yönetmen Louis Leterrier’in filminde Vin Diesel’in Dom Toretto’su karşısında oynayacağı kötü adam rolüyle dalga geçti. Hızlı X19 Mayıs 2023’te vizyona girmesi planlanıyor.

Momoa, “Hiçbir zaman bir karakteri oynamadım, kelime nedir – o kötü, ilginç ve androjen” dedi. “O çok sadist ve eğlenceli. Bu çok tuhaf.”

Momoa, rolü çekerken çok keyifli vakit geçirdiğini ve uzun soluklu film serisinde kendisini iyi karşıladığını ifade ederek sözlerine devam etti. “Uzun zamandır bir kötü adamı oynamadım” diye ekledi.

Yıldız da soruldu Aquaman ve Kayıp Krallık17 Mart 2023’te bir sıçrama yapacak olan DC karakterinin devamı. Kendi karakteri Arthur Curry ve kahramanın üvey kardeşi Orm Marius, Patrick Wilson tarafından oynanan arasındaki bağlantıyı tartıştı.

Momoa, Warner Bros. unvanı hakkında “Bu biraz kardeşlerin yolculuğu” dedi. “Yani bu çok komik şeyler ve çevremizde olup bitenler, iklim değişikliğinden bahsetmek ve sadece üzerinde durmak istediğim belirli şeylere vurmak gibi bir sürü şey var. Sadece çok fazla kahkaha ve aynı zamanda çok fazla acı var, bu yüzden harika bir aksiyon var.”

Görmek’üçüncü sezonu 26 Ağustos’ta Apple TV+’da yayınlanmaya başlıyor.sinema-2