Bugün Apple, iOS 16, iPadOS 16, tvOS 16 ve watchOS 9’un en son beta 4’ünü halka yayınlamayı uygun gördü. Apple’ın herkese açık beta programına kayıtlıysanız, Apple’ın beta yazılımı web sitesinden en son sürümü indirebilirsiniz. Konuyla ilgili daha fazla ayrıntı okumak için aşağı kaydırın.

Apple, Test Amaçlı iOS 16, iPadOS 16, tvOS 16 ve watchOS 9 Genel Beta 4’ü Yayınladı

Apple, iOS 16, iPadOS 16, tvOS 16 ve watchOS 9’un altıncı geliştirici betasını dün geliştiricilere gönderdi. En yeni yapılar, kontrol edebileceğiniz bir tekne dolusu ileriye dönük eklemeye sahiptir. iOS 16 ve iPadOS 16 public beta 4, uyumlu iPhone ve iPad modellerine Apple’dan uygun bir yapılandırma profili yüklenerek indirilebilir. beta yazılım web sitesi.

watchOS 9 genel beta 4, iPhone’unuzu iOS 16’nın en son genel beta sürümüne yükselttikten sonra Apple Watch’unuza yüklenebilir. En son sürümü yüklemek için Apple’ın beta yazılımı web sitesinden uygun yapılandırma profilini indirdiğinizden emin olun. Bunu yaptıktan sonra, iPhone’unuzdaki özel Apple Watch uygulamasına gidin ve Genel > Yazılım Güncelleme’ye gidin. Apple Watch’unuzun pil ömrünün en az yüzde 50’sine sahip olduğundan emin olun. Yeni yazılımın yüklenmesi için iPhone’unuz da Apple Watch’unuzun menzilinde olmalıdır.

Apple ayrıca tvOS 16’nın genel beta 4’ünü bir tekne dolusu değişiklikle yayınladı. Bununla birlikte, ileriye dönük özellikler söz konusu olduğunda, tvOS güncellemeleri diğer güncellemelere kıyasla her zaman küçük ölçekli olmuştur. Kontrol etmekle ilgileniyorsanız, tvOS 16 public beta 4 profilini Xcode kullanarak yükleyebilirsiniz.

Daha önce de belirtildiği gibi, yeni genel betaların karışıma daha fazla özellik ekleyip eklemediği net değil. Bundan böyle, geliştiricilerin yeni yapı ile uğraşmasını bekleyeceğiz. Konuyla ilgili daha fazla ayrıntı elde edildiğinde en kısa sürede paylaşacağız.

Hepsi bu kadar arkadaşlar. Görüşlerinizi aşağıdaki yorumlar bölümünde bizimle paylaşın.genel-17