Yenile

Bugün göreceğimiz yeni Z Flip hakkında bir takım sızıntılar oldu – ve cihaz sahnede gerçekten gösterilene kadar bir sızıntının geçerliliğinden asla emin olamasanız da, neyin olduğundan oldukça emin olabiliriz. sızdırılmış olması muhtemeldir.

İlk sızıntı, telefonun özelliklerinin dünyaya açıldığı Hollanda’daki Amazon’dan geldi. Şimdi, bir perakendeci bazen sistemine bir ürün listesini hazır olarak koyabileceği ve yalnızca bir şeyi elde tutmak için “en iyi tahmin” özelliklerini yapabileceği için geleneksel olarak bunları görmezden geliyoruz.

Bunlar bazen canlı olabilir ve bu nedenle, olmadıklarında gerçek olarak görülürler. Ancak Amazon’un sızıntısıyla daha gerçekçi görünen şey resimler – ve yayınlanan oldukça doğru görünen birçok pazarlama materyali vardı.

Görünüşe göre, Samsung onları kapatıyor gibi göründüğü için bunların bir kısmı geç yayınlandı – ama yapabiliriz Telegram’da söz konusu Hollandalı görüntüleri görün (yeni sekmede açılır) Bazı boyutları kontrol etmek isterseniz.

Dün gece bir rüyamda merdivenlerden aşağı koşarken tırabzana atladım, biraz aşağı kaydım ve sonra yerde oldukça iyi bir dönüş yaptım.

Bir adam bana baktı, gülümsedi ve bana parmak tabancalarını verdi. Bu konuda iyi hissettim.

Hepsi bu – sadece oldukça güzel bir rüyaydı.

Sızan bilgileri tartışırken, her zaman söz konusu markanın – bu durumda Samsung’un – yakında piyasaya sürülecek bir lansmanda sergileyeceği cihazlardan birinin videosunu gösterdiğini belirtmek önemlidir.

Şimdi, ben adli tıp uzmanı değilim (telefonlar hakkında bir iki şey biliyorum…) ama Samsung’un bu teaser’ında yeni Galaxy Z Flip 4’ü görmek için diplomaya ihtiyacınız yok:

Daha fazla gör

Her şeye ilginç bir söylenti ile başlayalım: Bunun gerçekleşeceğini düşünmüyorum, ancak sızıntı yapanlar Z Flip 4 ve Z Fold 4’ün sadece Flip 4 ve Fold olarak geleceğini tahmin ettiler. 4, olarak Z, Rusya’nın Ukrayna’ya saldırısında askeri sembol olarak kullanılıyor (yeni sekmede açılır).

Pek çok sızıntı onları hala ‘Z’yi paketlemeye yönlendirdiği için bunun bu noktada olacağından şüpheliyim – ancak markaların, adlandırma kurallarının nasıl bozulacağını düşünürken dış olaylara nasıl tepki vermeleri gerektiğine dair ilginç bir not.

Güney Kore'de sonunda Galaxy Unpacked afişi olan bir sokak

Samsung, uzun süredir Paketlenmemiş etkinlikler yapıyor (Resim kredisi: Samsung)

Merhaba Merhaba! Güneş parlıyor (nerede olduğunuza ve günün hangi saatinde olduğuna bağlı olarak) ve yılın en önemli etkinliklerinden birine hazırlanmanın zamanı geldi: Samsung Galaxy Unpacked’in Ağustos sayısı.

Spoiler uyarısı: Bugün bazı yeni katlanabilir telefonlar göreceğiz. Size içeriden bilgi veren ben değilim ya da başka bir şey… sadece Samsung bu konuda o kadar açıktı ki, eğer yapmadı bugün yeni Galaxy Z Fold 4 ve Galaxy Z Flip 4’ü piyasaya sürerseniz, tamamen şok olurum.

telefon-2