Ortalamayı yükseltmeye çalışırken İki Nokta Kampüs notları okulunuzda dikkate alınması gereken birçok şey var. Lisans öğrencilerinin birçoğunun bu yönetim oyununda derslerinde başarısız olduğunu görürseniz, bunun ana nedeni nedir? Bazen belirli bir öğrenciyle ilgili ele almanız gereken bireysel bir sorun olabilir, ancak çoğu zaman bu sorun öğrenci topluluğu arasında daha yaygındır.

Sorunları teşhis etmenin harika bir yolu, fareyi, öğrencilerinizin ortalama Two Point Campus notlarını etkileyecek en az yedi faktörü ortaya çıkaran herhangi bir not temelli hedefin üzerine getirmektir. Yeterince yüksek eğitimli öğretim kadrosuna, hoş bir ortama ve öğrenme güçlerini artırmak için birinci sınıf tesislere sahip olduğunuzdan emin olmanız gerekir. Two Point Campus’ün mutluluğunu veya çekiciliğini nasıl artıracağınıza dair ayrıntılar arıyorsanız, o zaman size yardımcı olabiliriz, ancak öğrencilerinizin öğrenme potansiyellerine ulaşmalarına yardımcı olmanın birçok başka yolu vardır.

Ortalama Two Point Campus notlarınızı nasıl artırabilirsiniz?

İlk olarak, kursun kendisini ele alalım. Varsayılan olarak, kursunuzun tüm süresi boyunca ihtiyaç duyduğu tüm odalara sahip olmanız gerekir. Her yılın başında, ana ekranın sağ tarafında bulunan hedefler sekmesinde her zaman neye ihtiyacınız olduğunu görmelisiniz. Bununla birlikte, ayrıntıları önceden almak istiyorsanız, belirli gereksinimleri bulmanın bir yolu vardır.

‘Kurs yönetimi’ ekranına gidin ve bir konunun yanındaki iki çarka tıklayın – bu sizi ‘kursu düzenle’ ekranına götürür. Ardından, içinde bir onay işareti bulunan kitapla etiketlenmiş sekmeye tıklayın. Bu pencere, kursunuzun bitmesinin ne kadar sürdüğünü, öğrencilerinizin öğrenmesinin ne kadar zor olduğunu ve kursu oluşturan bireysel sınıfları listeleyen kurs genel bakışınızdır. Soldaki simgeler yapmanız gereken odalardır.

Two Point Campus notları: Bir öğretmen, bir makinenin içindeki dev bir beyne merakla bakıyor.

İkinci en önemli faktör, öğretim elemanlarınızın kalitesidir. Şimdi sen abilir sadece en iyi öğretmenleri işe alın ve ağırlığını çekmeyenleri kovun, ancak bu çok çaba gerektirir ve bunu başarmanın çok daha etik bir yolu vardır. Bir Eğitim Laboratuvarı oluşturmak, küçük bir nakit meblağ ve o personelin zamanının birkaç oyun içi günü karşılığında, personeli yeni beceriler öğrenmeleri veya halihazırda sahip olduklarında daha iyi sıralamalar elde etmeleri için göndermenize olanak tanır. Yakında, bilgilerini sınıfının anlayacağı ve umursadığı şekillerde aktarabilen, nesnel olarak daha iyi bir öğretmene sahip olacaksınız. Her personel üyesinin üç yeri vardır ve öğretmenlerinizin sahip olması gereken en önemli önerilerimiz şunlardır:

  • Seçtikleri konu
  • Araştırma veya Özel Ders (bu, zamanlarının çoğunu nerede geçirmelerini istediğinize bağlıdır)
  • Mutlu Düşünceler (Araştırmacı ise) veya İlham Verici Konuşma (Özel Ders konusunda uzmanlaşmışlarsa)

Onları eğitirken, dördüncü beceri puanlarını aldıktan sonra onları otomatik olarak Kıdemli Öğretmen ve yedinci beceri puanlarından sonra Profesör olarak terfi ettireceksiniz, bu yüzden onları etrafta tutmak için maaşlarını artırdığınızdan emin olun. Bunu, Personel Listesinde o öğretmene tıklayarak ve maaşlarının altındaki çubuğu ayarlayarak yapabilirsiniz. Ayrıca, eğitimleri sırasında, bitirene kadar diğer öğretim elemanlarından yeterli eğitim aldığınızdan emin olun.

Personel mutluluğunu da unutmayın, çünkü bu onların performansını da etkiler. En az bir veya iki personel odası inşa edin ve onları öğretmenlerin yapması için birçok eğlenceli şeyle ve yemek yiyebilmeleri için otomatlarla donatın. Banyoların yanlarına yerleştirilmesi de hijyen ihtiyaçlarını karşılar.

İki Nokta Kampüs notu: bir öğretmen boş bir Özel Ders Odasında bir kara tahtaya yazıyor.

En iyi Two Point Campus yükseltmelerini araştırarak, herhangi bir amfideki kürsü gibi öğretim odalarındaki bazı nesneler için daha yeni sürümler elde etmek için kapıcılarınızın gerekli değişiklikleri yapmasını da sağlayabilirsiniz. Daha iyi öğretim ekipmanı ile fakülteniz puanlarını öğrencilerine daha iyi iletebilir. Bir nesneyi yükseltmek için üzerine tıklayın ve yükseltme düğmesini arayın. Bu, pencerenin sağ tarafında dişli ve yukarı bakan ok bulunandır. Ayrıca, Eğitim Podlarınızı ve Araştırma Laboratuvarlarınızı daha hızlı çalışacak şekilde yükseltebileceğinizi unutmayın.

Bazı öğrenciler hala müfredatla mücadele ediyorsa ve düşük notlarının görünür başka bir nedeni yoksa, bir öğretmenle bire bir görüşmeye ihtiyaçları olabilir. Her odanın dışında büyük kuyruklar olabileceğinden, mümkün olan her yerde en küçük üniversitelerde en az üç Özel Ders Odası inşa etmek en iyisidir. Araştırmacı olmayan öğretmenlerinizin tamamı Özel Ders becerisine sahip olduğu ve amfiler ve Özel Ders Odalarından daha fazla öğretmen olduğu sürece, gereğinden fazla sigortanız olmalıdır. Bu tesisleri kurduktan sonra, ‘öğrenciler’ sekmesine tıklamadan önce sol alttaki ‘personel yönetimi’ düğmesine tıklayın (üç başlıdır). Daha sonra ‘not’ sütun başlığını iki kez tıklarsanız, ilk önce en düşük notlara sahip öğrenciler gösterilir. Daha sonra başarısız olan her öğrencinin istatistiklerini inceleyebilir ve öğrenci genel bakışının sağ alt kısmındaki düğmeye tıklayarak Özel Ders Odasına gönderebilirsiniz.

İşlerin öğretim tarafını çözdükten sonra, ortalama İki Nokta Kampüs notlarınız artacaktır. Ancak, elbette, Two Point Campus Kudosh’u ne zaman harcayacağınızı bilmek de dahil olmak üzere, dikkate alınması gereken başka faktörler de var. Yeni başlıyorsanız, en iyi ipuçlarına ve püf noktalarına genel bir bakış için başlangıç ​​seviyesindeki İki Noktalı Kampüs kılavuzumuza göz atın.oyun-2