Çeşitli oyun içi dekorasyonların kalitesini artıran yeni bir Cyberpunk 2077 PC modu yayınlandı.

‘SOSUINEPSIXUYU’ tarafından oluşturulan bu değişiklik, gıda, alet, kablo, otomat, çatal, kaşık, tabak, mobilya ve çöp gibi öğelerin kalitesini, söz konusu öğelerdeki ayrıntı düzeyini iyileştirerek iyileştirir. Beklendiği gibi, bu biraz performansı etkileyebilir, ancak bu, kullanılan kuruluma bağlıdır.

Bu yeni modun kurulumu çok kolay ve kullanıcıların yalnızca indirilen dosya(lar)ı “Cyberpunk 2077\archive\pc\mod” klasörüne çıkartmasını gerektiriyor. Aşağıya bazı karşılaştırma ekran görüntüleri ekledik, bu yüzden bu modun denemeye değer olup olmadığına kendiniz karar verin.

İlgilenenler indirebilir Nexusmods aracılığıyla Cyberpunk 2077 İyileştirilmiş Dekorasyon LODS modu.

Cyberpunk 2077, PC, PlayStation 4 ve Xbox One için Aralık 2020’de piyasaya sürüldü. Oyun aynı zamanda Google Stadia üzerinden de edinilebilir. CDPR’nin başlığı için uzun zamandır beklenen yeni nesil güncelleme bu yılın başlarında yayınlandı. PC’de güncelleme ayrıca AMD’nin FidelityFX Süper Çözünürlük yükseltme teknolojisi için destek ekledi.

İle birlikte Yama 1.5—Yeni Nesil Güncelleme, Cyberpunk 2077, Xbox Series X ve PlayStation 5’te ışın izleme özelliklerine ve dinamik ölçeklendirme ile 4K’ya, daha hızlı yükleme sürelerine ve çeşitli diğer görsel ve teknik iyileştirmelere izin vererek en yeni nesil konsol donanımının ek gücünden yararlanır. PlayStation 5’te oyun ayrıca DualSense denetleyicisinin uyarlanabilir tetikleyicilerini ve dokunsal geri bildirim işlevlerini kullanacak.

Yeni güncelleme ayrıca Cyberpunk 2077’nin tüm sürümlerinde bir dizi değişiklik ve iyileştirme ile donatılmış olarak geliyor. Bunlar, daha fazla performans ve kararlılık optimizasyonlarından, ince ayarlara, oyun ve ekonomiye, oyunun açık dünyasına, harita kullanımına ve yeni etkileşimlere kadar uzanıyor. ilişkiler ve elden geçirilmiş bir Fixer sistemi için. Ayrıca, karlı daireler, yeni teçhizat, karakter özelleştirme seçenekleri ve daha fazlasını içeren yeni ücretsiz ek içerik parçaları da tanıtıldı. Yeni içerikle ilgili ayrıntılara buradan ulaşabilirsiniz.genel-17