Üç İngiltere, net kıyaslama şirketi Ookla tarafından art arda üçüncü yıl İngiltere’deki en hızlı 5G ağı olarak seçildi. Mobil sağlayıcının az önce bildirdiği gibi, bu başarı farkedilmeden gitmemiş gibi görünüyor sözleşmeli abonelerde %6 büyüme, ve yarı yıl sonuçlarında pazarın geri kalanından daha iyi performans gösteriyor. Spesifik olarak şirket, 2022’nin ilk yarısında rakiplerinin toplamı kadar yeni abone eklediğini bildiriyor.

Bu, Three’nin 5G ağını oluşturmaya ve büyütmeye büyük yatırım yapmasının yanı sıra B2B (Business-to-Business) tekliflerindeki çabalarının bir sonucudur. Şu anda şirket, İngiltere nüfusunun %56’sından fazlasının 5G kapsama alanına sahip ve görünüşe göre insanlar taşıyıcının hızlarından da memnun.
Üç, işletmelerin yanı sıra, bireysel müşteriler için en iyi değer tekliflerine sahip olduğuna da inanıyor. Potu tatlandırmak için düzenli olarak ortaya çıkan üç telefon fırsatı ve plan indirimleri.
Açıkçası, Three sonuçlardan memnun ve 5G genişlemesine büyük yatırım yapmanın faydalarını görüyor. Ev geniş bant abonelikleri de 2021’den bu yana üç katına çıktı ve tüm haneler mobil ağ üzerinden 5G hızlarından yararlanıyor.telefon-1