Google, akıllı telefonların tasarımını denemek istiyor. Pixel 6, 6 Pro ve Pixel 6a serileri güncellenmiş bir görünüme kavuştu, ancak gelecekteki modeller daha da farklı olabilir.Insider Digital Chat Station, şirketin gelecekteki akıllı telefonlar için planlarını açıkladı. Bunlar iPhone’u da üreten Foxconn tarafından üretilecek. Cihazlardan biri esnek ekranlı katlanabilir Pixel Notepad olabilir, diğeri ise daha klasik olacak.

İddiaya göre ikinci modelin, Google için bu tür ilk vaka olacak seramik bir kasa alacağı merak ediliyor. Daha önce Pixel akıllı telefonlar plastik, cam ve metal kullanıyordu. Bu arada Oppo Find X5 Pro seramik kasaya sahip ancak bu modeller nadiren piyasaya çıkıyor.

Akıllı telefon, 50 ve 64 megapiksel modüllere sahip bir ana kamera olan bir selfie kamerası için ortada bir kesik bulunan 2048 x 1080 piksel çözünürlüğe sahip bir ekrana sahip. Optik yakınlaştırma için bir “teleskop” ve ikinci nesil bir Tensör işlemcisi de duyuruldu. Böyle bir modelin ne zaman piyasaya sürüleceği ve ortaya çıkıp çıkmayacağı henüz belli değil.

Daha önce Digital Chat Station, Xiaomi 12 Ultra lensin özelliklerinden bahsetmişti.genel-22