GalaxyTrail duyurdu Özgürlük Gezegeni 22012 Sonic the Hedgehog’dan ilham alan platform oyununun devamı özgürlük gezegeni2023 yazında PS5, PS4, Xbox Series X/S, Xbox One ve Nintendo Switch’e geliyor. buhar 13 Eylül’de

Bağımsız geliştirici şöyle dedi: Twitter dizisi konsol bağlantı noktaları olduğunu Özgürlük Gezegeni 2 sonunda PC sürümüne eklenecek ek dil seçenekleri içerecektir. Ayrıca, oyunun PC versiyonunun, sadece kredi dizileri ve eklenecek birkaç ara sahne ile son üretim aşamasına ulaştığını söyledi.

GalaxyTrail, “Oyunun geliştirilmesi artık son aşamalarında, yalnızca kredi dizisi ve inşa edilecek birkaç küçük ara sahne kaldı” dedi. “Tüm ekibimiz yıllar boyunca olağanüstü bir iş çıkardı ve önümüzdeki ay onu doğaya salmak için her zamankinden daha heyecanlıyız!!”

Özgürlük Gezegeni 2 2015’ten beri geliştirilmekte ve PC versiyonu ilk olarak bu baharda piyasaya sürülmek üzere ayarlanmıştır. Ancak, Mart ayında GalaxyTrail çıkış tarihini geri itti Kapsamlı fizik tedavi gerektiren bir el yaralanması geçiren lider geliştirici Sabrina DiDuro da dahil olmak üzere öngörülemeyen koşullar nedeniyle yaz sonuna kadar. Ekip, konsol sürümünü PC sürümüyle birlikte başlatmaya hevesli olduğunu, ancak konsol bağlantı noktalarının beklenenden daha fazla test ve sertifikasyondan geçmesi gerektiği için sürümlerin bölündüğünü söyledi.

Ne zaman ne bekleyeceğiniz konusunda size bir fikir vermek için Özgürlük Gezegeni 2 Sonunda yayınlandı, işte IndieLand 2021’de gösterilen 2019 fragmanının remiksi.

Freedom Planet 2 – 2019 Fragman Remix (IndieLand 2021)

Özgürlük Gezegeni 2 yaklaşmakta olan için sağlam, daha geleneksel bir alternatif gibi görünüyor sonik sınırlar birlikte sonik kökenlerbazı aksaklıklara rağmen genç ve yaşlı Sonic hayranlarını memnun etmek için geçtiğimiz Haziran ayında piyasaya çıktı. şu anda yama yapılıyor. Klasik Sonic oyunlarının aksine, özgürlük gezegeni birinci sınıf seslendirme ve tekme kadın kahramanları var ve umarız devam filmi de aynı olur.


genel-19