Çoğu battle royale oyunu gibi, Naraka: Bladepoint de çoğunlukla diğer oyuncuları alt etmekle ilgili, ancak NetEase şimdi “Showdown” başlıklı tam kapsamlı bir PvE kampanyasıyla deneyimi genişletiyor. Mod, zorlu bir patronla kafa kafaya gitmeden önce üç oyuncudan oluşan ekiplerin kötü adam dalgalarını üstlendiğini görecek. Aşağıda, Showdown modu için bir fragmana göz atabilirsiniz.

Daha fazlasını bilmeniz mi gerekiyor? İşte Showdown modunun tam özeti

“Güvenlik modunda oyuncular üçlü (üçlü) takımlar halinde yeni bir mücadeleye girebilirler. Oyuncular, vahşi düşmanlar onları kuşatıp onlara saldırdıkça çeşitli zorluklarda çeşitli zorluklarla karşı karşıya kalacaklar. Zorluk arttıkça, üçlülerin iletişim kurması gerekecek. ve hayatta kalmak ve galip gelmek için işbirliği yapın.Takımlar, oyuncuların bu noktaya kadar olan tüm kötülükleri ve kaosu yöneten, zorlu ve zorlu bir patron olan Omni ile karşı karşıya geldiklerinde, hesaplaşma gerçekten destansı bir patron savaşıyla sona erer.

Lansmanda ekiplerin seçebilecekleri dört kahraman olacak: Kurumi, Tarka, Valda ve Viper. Her biri kendi benzersiz yakın dövüş ve menzilli silah seti ile donatılmış olacak ve oyuncuları haritadaki düşman ordularıyla mücadele etmek için çeşitli yetenekler kullanmaya teşvik edecek.

İlerleme, Showdown’ın ayrılmaz bir parçasıdır ve oyuncular yeni oyun modunda savaşırken her başarı için ödüllendirilir. Her karakter yükseltilebilir ve daha fazla yeni becerinin kilidini açma yeteneği ile birlikte yeni ekipman hediye edilecektir. Her kahraman kendi gücünü ve becerilerini geliştirirken, ekipler daha yüksek zorlukların üstesinden gelmeye ve bunu yaparken önemli ölçüde daha etkili ödüller kazanmaya doğru ilerleyebilir.”

Naraka: Bladepoint, Showdown moduna ek olarak, bu ay içinde Holoroth adlı yeni bir harita da ekleyecek. Bunun için aşağıdan bir teaser fragmanına göz atabilirsiniz.

Naraka: Bladepoint PC ve Xbox Series X/S’de oynanabilir. Hesaplaşma modu bugün mücadele etmek için mevcut ve yeni Holoroth haritası 19 Ağustos’ta başlıyor.

Bu yazıda bahsedilen ürünlergenel-17