Apple Watch Series 8, selefi Apple Watch Series 7 ile aynı tasarıma sahip olacak şekilde açıklandı. Sızıntı, özellikle Apple Watch Series 8’in temel varyantına atıfta bulunuyor. Ayrıca dört alüminyum renk seçeneğine ve iki paslanmaz çelik renk seçeneğine sahip olduğu söyleniyor. İsmi açıklanmayan bir kaynaktan alıntı yapan bahşişçiye göre akıllı saatte yeni sensörler fark edilmedi. Yakın tarihli bir rapor, Apple Watch Series 8’in bir ‘ateş algılama’ özelliğini destekleyebileceğini öne sürdü.

Tipster ShrimpApplePro (@VNchocoTaco), söylentilere göre Apple Watch Series 8’in temel varyantı ile ilgili ayrıntıları sızdırdı. Alüminyumda Midnight, Starlight, Product Red, Silver renk seçeneklerine sahip olduğu söyleniyor. Tipster, paslanmaz çelik versiyon için Gümüş ve Grafit renk seçenekleri de alabileceğini ekledi.

Apple Watch Series 8’in temel varyantı, kaynaklarının Apple’ın söylentili smartwatch serisinde herhangi bir yeni sensörü görsel olarak fark edemediğini belirten tipster’a göre titanyum modelde mevcut olmayacak. Ek olarak, bahşiş veren, Apple Watch Series 8’in kutusunun daha güçlü yapıştırıcı ile yeni bir mühür alacağını da paylaştı. Bunun perakendecileri ve akıllı saati yeniden paketlemelerini engellediği söyleniyor. Bu ay seri üretime geçileceği söyleniyor.

Apple Watch Series 8’in teknoloji devinin giyilebilir bir cihaza yerleştirdiği en büyük ekrana sahip olacağı bildiriliyor. Rapora göre Watch Series 8, Apple Watch Pro olarak adlandırılabilir. Rapor ayrıca, 2018’den bu yana bir Apple Watch için ilk büyük yeniden tasarım olabileceğini de ekledi. Bu iddianın ileri sürüldüğü iddia edildi. çürütülmüş Tipster ShrimpApplePro tarafından.

Yakın tarihli bir rapora göre, Apple Watch Series 8, bir kullanıcının ateşi olup olmadığını tespit edebilen bir vücut ısısı sensörüne sahip olabilir. Kullanıcıların doktora görünmelerini veya özel bir termometre kullanmalarını tavsiye ettiği söylenir. Rapor, özelliğin geleneksel bir termometre gibi tam sıcaklığı göstermeyebileceğini ekledi.






genel-8