Amazon’un sizin için çok ilginç bir anlaşması daha var. Burada şu anda çeşitli Ring ürünlerinde yüzde 25 tasarruf edebilirsiniz. Bu, üreticinin bir reklam kampanyası ile mümkün olmaktadır. Ring Video Doorbell 3’e ek olarak, Ring İç Mekan Kamerasını ve Ring Alarm Setini de sabitleyebilirsiniz. Bu anlaşma kontrolünde size gerçekten ne kadar tasarruf ettiğinizi söyleyeceğiz!

  • Amazon’da en iyi fiyata satılan yüzük ürünleri.
  • Belirli Yüzük ürünlerinde yüzde 25 indirim.
  • Kampanya 16 Ağustos’a kadar geçerlidir.

Birçok akıllı ev ürünü sayesinde, kendi dört duvarınız içinde güvenliği sağlamak, birkaç yıl öncesine göre bugün çok daha kolay. Artık bu sayısız üründen üçünü en iyi fiyata Amazon’da elde edebilirsiniz. Popüler Ring Video Doorbell 3’e ek olarak, Ring’den eksiksiz bir Ring Alarm seti ve bir iç mekan kamerası alabilirsiniz.

Karşılaştırma için çeşitli fiyat karşılaştırma sitelerine baktık. Normalde, bu tür promosyonlar, tüm fırsatların değerli olmadığı gerçeğiyle bilinir, ancak üç ürünü de mevcut düşük fiyattan buradan satın alabilirsiniz.

Bu yüzden Amazon’dan gelen yüzük teklifleri değerlidir.

Teklifleri bu kadar ilginç kılan yalnızca yüzde 25’lik tasarruf değil. Bunlar, kendi dört duvarınızın güvenliğini önemli ölçüde artırmak için kullanabileceğiniz gerçekten iyi akıllı ev aletleridir. Aşağıda teklifleri tekrar ayrıntılı olarak listeliyoruz. Fiyatlar zaten indirime karşı dengelendi.

Halka Kapalı Kamera

Ring İç Mekan Kamerası, eviniz için küçük bir güvenlik kamerasıdır. Tıpkı diğer Ring cihazları gibi, bu da akıllı evinize kolayca entegre edilebilir ve diğer şeylerin yanı sıra Alexa tarafından kontrol edilebilir. Ring uygulaması, evinizde neler olup bittiğini her zaman takip etmenizi sağlar.

Zil Alarm Seti

Zil alarm seti toplam on parçadan oluşmaktadır. Tuş takımı, baz istasyonu, dört kapı/pencere kontağının yanı sıra üç hareket dedektörü ve bir Halka Kapalı Kamera. Tüm set, fazla çaba harcamadan akıllı eve entegre edilebilir ve başarılı bir kalibrasyondan sonra, hareket dedektörü bir şey kaydettiğinde akıllı telefonunuza bir mesaj da alırsınız.Ayrıca, iç mekan kamerası sayesinde canlı bir video görüntüleyebilirsiniz. herhangi bir zamanda ve bu tüm sistemi Alexa ile kontrol eder.

Zil Görüntülü Kapı Zili 3

Ring Video Doorbell 3 akıllı bir kapı zilidir. Kapınızın önünde neler olduğunu her zaman bilirsiniz. Akıllı telefonunuzda canlı bir video görüntüleyebilir ve ön kapınızdaki ziyaretçinin pizzacı mı yoksa sinir bozucu komşu mu olduğunu hemen anlayabilirsiniz. Ring Video Doorbell 3, 1080 p’ye kadar videolar kaydeder ve bunları cep telefonunuza gönderir. Ayrıca akıllı evinize kolayca entegre edilebilir.

En iyi akıllı kapı zillerini görüntülü kapı zillerine geniş genel bakışımızda bulabilirsiniz.

İşte onlar, promosyon ürünleri. Gördüğünüz gibi, şu anda çok fazla tasarruf edebilirsiniz. Dolayısıyla güvenlikle ilgili her şey için uygun akıllı ev aletleri arıyorsanız kampanyayı kesinlikle kaçırmamalısınız.

İndirimden nasıl yararlanırsınız?

Hepsi oldukça kolay. Tek yapmanız gereken, istediğiniz ürünü alışveriş sepetine ve ardından kasaya koymak. “RING25OFF” kodu girin ve ilgili fiyat alışveriş sepetinde görüntülenecektir. Ayrıca teklifleri birleştirebilir ve tek tek ürünlerde yüzde 25 tasarruf elde edebilirsiniz.

Eylem hakkında ne düşünüyorsun? Ring ürünlerini almanın şimdi tam zamanı mı, yoksa bu tür gadget’ları satın almamayı mı tercih edersiniz? Yorumlarda bize bildirin!genel-27