XCOM’un halefi Phoenix Point artık özel kampanyaların ve diğer modların oluşturulmasına izin veriyor. Phoenix Point’in Tam Sürümü şimdi Steam’e ulaştı ve iki yıl önce strateji oyununun Steam’in piyasaya sürülmesinden bu yana başlatılan altı DLC paketinin tümünü içermesine ek olarak, bu sürüm ayrıca Steam Atölyesi desteği de ekliyor.

Steam Atölye desteği geldi Phoenix Point’in ‘Hastur’ güncellemesi bu ayın başlarında – olduğu gibi oyunun son güncellemesi. Bu, oyuncuların tamamen özel kampanyalar, yeni silahlar veya hemen hemen her şey dahil olmak üzere Phoenix Point’e kendi yeni eklemelerini oluşturabilecekleri anlamına gelir.

Phoenix Point’in Atölye entegrasyonu, yalnızca mod yapımcılarının değil, kullanıcıların denedikleri herhangi bir modun zorluğunu ince ayar yapmalarına olanak tanıyan ek bir dizi özellik içerir. Her mod, doğru zorluk dengesine ulaşmak için ince ayar yapılabilir – başladığınız kaynakların miktarını, taktiksel zorluk değiştiriciyi, kaç tane başlangıç ​​askeri alacağınızı ve daha fazlasını belirtmenize izin veren yerleşik bir mod menüsü vardır.

Anlık Görüntü Oyunları ayrıca bir kendine özel kampanya“içerik oluşturucuların modlama ile neler yapabileceğini göstermek ve aynı zamanda kampanyalarınızı başlatmak söz konusu olduğunda daha fazla özelleştirmeye izin vermek” için.

Geliştiriciler, “Programlama ekibimiz modlama çalışması yapmak için çok çalıştı çünkü topluluğun Phoenix Point için masaya ne getirdiğini görmekten ve herkesin şimdi Steam’e getirilebilecek mevcut modları deneyimlemesinden heyecan duyuyoruz” diye yazıyor. .

Hastur, Phoenix Point için son güncelleme olduğundan, geliştiriciler, Phoenix Point oynayan herkes için tüm platformlarda tüm kozmetik asker görünümlerinin kilidini açtı. Buna Xbox ve PlayStation’da piyasaya sürülen yalnızca konsola özel görünümler ile yeni bir ‘Aztek Priest’ ve ‘Pandoran Teknisyeni’ görünümleri de dahildir.

Hâlâ tehlikedeyseniz, Phoenix Point Complete Edition paketi 1 Ağustos’a kadar normal fiyattan %45 indirimli.oyun-2