Call of Duty: Vanguard, Sezon 4 Reloaded içeriğinin 27 Temmuz’da yayınlanmasına hazırlanmak için 26 Temmuz’da bir güncelleme aldı ve veri madencileri şimdiden oyun dosyalarını kazıyor. Bir sızıntı, ikonik Call of Duty kötü adamlarının Vanguard ve Warzone için oynanabilir operatörler olarak tanıtılacağını öne sürüyor.

Call of Duty veri madenci gerçeklikWarzone Mobile’ın oyun dosyaları aracılığıyla Modern Warfare 2 ve Treyarch’ın bir sonraki oyunu hakkında daha önce birkaç ayrıntıyı sızdıran , Vanguard’ın güncellenmiş oyun dosyalarında dört klasik karakteri ortaya çıkardığı iddialarını tweetledi.

Gerçeklik, Vanguard’ın Black Ops 2’den Raul Menendez’i Vanguard ve Warzone için oynanabilir bir operatör olarak tanıtacağını iddia ediyor. Menendez, Black Ops 2 kampanyasının güçlü bir uyuşturucu baronu ve baş düşmanıydı. Call of Duty: Ghosts’un baş düşmanı olan Gabriel T. Rorke’nin de dosyalarda yer aldığı söyleniyor. Black Ops 3 ve 4’ün fütürist oyunlarından He ‘Seraph’ Zhen-Zhen, Vanguard dönemine gelmesi önerilen başka bir operatör.

Ve son olarak, Khaled Al-Asad’ın da oyun dosyalarında bulunduğu bildirildi. El-Esad, hem orijinal Modern Warfare’de hem de Modern Warfare 2019’un lansman sonrası anlatımında ikincil bir düşman olarak tanıtıldığından, yaklaşmakta olan bir operasyon paketi için en mantıklı olanı. Bu, karakteri gelecekteki bir Modern Warfare 2 ön sipariş bonusu için olası bir aday yapar.

Tüm sızıntıların bir tuz tanesi ile alınması gerektiğinden, bu operatörlerin ortaya çıkıp çıkmayacağı veya ne zaman ortaya çıkacağı belirsizdir. Şimdiye kadar Activision, 4. Sezon Reloaded’da Vanguard ve Warzone için Terminator operatör paketlerini resmi olarak duyurdu. Al-Asad, onaylanmış bir ön sipariş bonusu olmayabilir, ancak Call of Duty: Modern Warfare 2’nin ön siparişleri için açıklanan her şey burada.

GameSpot, perakende tekliflerinden komisyon alabilir.

Burada tartışılan ürünler editörlerimiz tarafından bağımsız olarak seçilmiştir. Sitemizde öne çıkan herhangi bir şey satın alırsanız GameSpot gelirden pay alabilir.oyun-1