eBikeGo üretim tesisi, yan kuruluş Vajram Electric aracılığıyla kurulacak

Elektrikli bisiklet başlangıç eBikeGo iştiraki aracılığıyla bir üretim tesisi kuracağını duyurdu. Vajram Elektrik onun için muvi ve Velocipedo markaları elektrikli araçlar. eBikeGo yaptığı açıklamada, tesisin hem iç hem de uluslararası pazarlar için güç aktarma organları ve çoklu ürün portföyleri geliştireceğini söyledi.

Vajram Elektrik, eBikeGo’nun üretim gereksinimlerini karşılamak için kurulmuş özel bir iş birimidir.

Şirket geçen yıl Avrupa e-scooter Muvi’nin üretim ve pazarlama haklarının yanı sıra İspanyol otomotiv şirketi Tarrot’tan elektrikli trike Velocipado’nun üretim haklarını aldığını açıklamıştı.

En son teknoloji ve iş zekası ile Vajram, entegre bir EV (Elektrikli Araç) ekosistemi oluşturacak. Şirket, çeşitli araç konfigürasyonlarına olanak tanıyan iki tekerlekli güç aktarma organını geliştireceğini söyledi.

eBikeGo ayrıca yan kuruluşunun hem Hindistan hem de uluslararası pazarlar için çok sayıda fütüristik ürün portföyü üreteceğini söyledi.

Entegre bir EV ekosistemi oluşturan Hindistan’ın ilk elektrikli mobilite şirketi olmayı hedefliyoruz.” Özel bir kaliteli EV üretim birimi günün ihtiyacıdır ve Vajram Electric bu hedefe ulaşmak için ilk ve çok önemli adımdır. “İrfan HaneBikeGo’nun kurucu CEO’su eBikeGo, mobilitenin geleceğini çözmek için modüler, amaca yönelik EV’ler sunacak.”

Şirket, farklı kullanım durumları için ürün hattı için, bir fason üretim tesisinin maliyetleri azaltabileceğini ve aynı zamanda platform paylaşımını optimize ederek düşük hacimli vardiyalarda çalışabileceğini söyledi.

eBikeGo şu anda yedi şehirde mevcuttur ve EV kiralama alanında 2.500’den fazla araca sahiptir.

Şirket, tüm büyük son mil teslimat şirketleriyle aktif olarak çalışıyor ve yurt genelinde yaklaşık 100 şehirde 2.000.000 bisikletlik bir filoyu yola çıkarma planlarıyla yerel elektrikli iki tekerlekli araç pazarının yüzde 2’sini hedeflemeyi hedefliyor. Açıklamaya göre ülke.

FacebookheyecanLinkedin
genel-9