Ufukta yeni bir genişleme ve Bölüm 5 ile Back 4 Blood, kooperatif zombi oyununun hayranları için çok daha fazlasını sunuyor. Geliştirici Turtle Rock Studios yakın zamanda 20’den fazla yeni geliştirici pozisyonu yayınladı ve birçoğu özellikle Back 4 Blood için yeni karakterler, hikayeler, görevler ve daha fazlası dahil olmak üzere devam eden içerik ve destekten bahsetti.

Pozisyonlar sanat ve animasyondan mühendislik ve üretime kadar uzanır ve oyun geliştirme yelpazesini kapsar. Çoğu kişi Back 4 Blood adından bahseder ve Turtle Rock’ın Back 4 Blood için yeni hikayeler, karakterler, görevler ve haritalar üretmeyi planladığını öne sürer.

bu baş yazar rolü için reklam Başarılı adayın “Yaratıcı Direktörümüzle yakın bir şekilde çalışacağını ve projenin, projenin bel kemiğini oluşturan ilgi çekici hikayeler, karakterler ve içerikler yaratmaya ve denetlemeye başlayacağını” söylüyor. [Back 4 Blood’s] hikaye” ve “yönlendirildiği gibi ana hikayenin ve anlatı öğelerinin devamında” liderlik etmekten sorumlu olacaktır.

Başka bir pozisyon, kıdemli sistem tasarımcısı“oyun hissi, ölçeklenebilirlik ve oyuncu deneyimine odaklanan benzersiz oyun sistemleri” tasarlamak ve prototiplemekten sorumlu olacak ve bu da Back 4 Blood’ın zaman içinde gelişeceğini ve mevcut deneyime yeni sistemler ekleyeceğini gösteriyor.

PC için Oyun Geçişi PC için Oyun Geçişi Microsoft 9.99$ $1 (ilk ay) Abone olmak Network N, Microsoft ve diğer programlar aracılığıyla yapılan uygun satın almalardan komisyon alır.

Açık pozisyonların tam listesi şu adreste bulunabilir: Turtle Rock’ın kariyer sayfası. Listelenen işlerden bazıları uzaktan çalışma düzenlemelerine açıktır, ancak kıdemli pozisyonlar, Turtle Rock’ın Lake Forest, California ofislerinde yerinde görünmektedir.oyun-2