World of Warcraft’ın bir sonraki genişlemesi olan WoW Dragonflight, artık halka açık alanda, Azeroth’un dört bir yanından oyuncular yolculuklarını bir Dracthyr olarak oynamayı seçtiler. Karakter yaratıcısında çok sayıda farklı kişiselleştirme seçeneğiyle övünen yapım yönetmeni Pat Dawson’a gelecekte diğer ırkların da aynı muameleyi görüp görmeyeceğini sordum.

Karakter özelleştirmesi, World of Warcraft hayranları için uzun zamandır bir sorun olmuştur. Bazı ırkların sanal gardıroplarında çok çeşitli aksesuarlar bulunurken, Pandaren ve Worgens gibi diğerleri biraz sınırlı kalıyor.

WoW Dragonflight alfa önizlememizde heyecanla beklediğimiz gibi, Dracthyr tamamen farklı bir tür. Sadece gerçek ejderha insanları değiller, aynı zamanda ikonik bir Overwatch ikilisinin adını almış gibi görünen de dahil olmak üzere kapsamlı bir özelleştirme seçenekleri koleksiyonuna sahipler.

Azeroth’un diğer ırkları kıskançlıkla dolu (veya Forsaken’ın durumunda çürük), bu yüzden Blizzard’ın WoW yapım direktörü Pat Dawson’a, Dracthyr düzeyinde özelleştirmeyi diğer ırklara getirme planları olup olmadığını sorduk.

Dawson, “Karakter özelleştirmeyi iyileştirmenin her zaman yeni yollarını arıyoruz” diyor. “Bugün oyunda gördüğünüz tüm yeni harika özelleştirmeleri eklemeye başladığımızda Shadowlands’de bu çabayı gerçekten ciddi bir şekilde başlattık.

“Açıkçası Dracthyrs daha fantastik bir ırk, ancak muazzam miktarda özelleştirme sunmak istedik.” Gülümseyerek devam ediyor: “Üzerinde biraz matematik yaptık ve evrendeki kum taneciklerinden daha fazla kişiselleştirme olanağı var, bu yüzden gerçekten elimizden geleni yaptık – benzersiz bir görünüm yaratabileceğinizden emin olmak istedik. asla başka bir yerde göremezsiniz.”

Azeroth’un diğer sakinlerine geçerek, “diğer ırklar ve sınıflar için; Bu bir göz atacağımız şeyler ve eğer orada geliştirebilirsek kesinlikle yapacağız.”

Dracthyr, WoW için bir ilk çünkü hem bir ırk hem de bir sınıf içinde birleşmişler. Alfaya dalmak ve onları test etmek istiyorsanız, yüksek uçuş maceranızda size yardımcı olacak en iyi WoW eklentilerini aldığınızdan emin olun.oyun-2