Samsung hakkında ne söyleyeceğinizi söyleyin, ancak zaman zaman işleri nasıl değiştireceklerini kesinlikle biliyorlar. Koreli teknoloji devinin yeni gözdesi, tanınmış markalarla özel sınırlı sayıda işbirliklerini başlatıyor gibi görünüyor.

Bu sefer Samsung’un yeni ortağı Starbucks’tan başkası değil. Ünlü kahve markası, Samsung’un en popüler cihazlarından bazıları olan Galaxy S22, Galaxy S22+, Galaxy S22 Ultra ve Galaxy Buds 2 için bir dizi özel aksesuar başlatmak üzere Samsung ile ortaklık kurdu.

Kasaların tamamı Starbucks logosu ile markalanmıştır ve çevre dostu ürünler olarak pazarlanmaktadır. Aksesuarlar Starbucks’ın resmi renklerinin (yeşil ve beyaz) çeşitli tonlarında gelir ve 28 Haziran’dan itibaren Naver çevrimiçi mağazasından satın alınabilir.

Kasaların çoğu tasarım açısından nispeten standart olsa da, göze çarpanı Galaxy Buds 2’nin durumu. ), Starbucks Galaxy Buds 2 kasası tamamen yeniden tasarlanmış bir tasarım sunuyor – bu sefer bir kahve kupası şeklinde.

Bu işbirliği, Samsung’un başlattığı öncekilerden biraz farklı. İlk olarak, Samsung’un resmi sitesinde mevcut olmayacak. İkinci olarak, alıcılar bu sefer tüm özel sürüm paketini (önceden standart bir Samsung cihazı içeriyordu) değil, yalnızca özel sürüm aksesuarlarını satın alacaklar.

Ancak bazı şeyler aynı kalır. Önceki tüm özel Samsung işbirliklerinde olduğu gibi (amaçlanan), özel sürüm öğeleri muhtemelen yalnızca Güney Kore’de mevcut olacak – aynı eski hayal kırıklığı ile yeni bir işbirliğitelefon-1