Cyberpunk 2077, mod yapımcılarının çabaları ve yazılımın açık kaynaklı yapısı sayesinde AMD FSR 2.0 ile çalışır. 3. taraf yükseltme çözümü distopik atıcı için optimize edilmemiş olsa da, oyun bilgisayarlarının düşük bir performans maliyetiyle daha iyi görüntü kalitesi elde etmesine yardımcı olmalıdır.

tarafından test edildi Techpowerup, Cyberpunk 2077 modu AMD FSR 2.0 desteğini etkinleştirmek için mevcut Nvidia DLSS dosyalarını kullanır, çünkü rakibinin algoritmasından uzaklaşır. Yayın, tüm DLSS uyumlu sürümlerin teorik olarak FSR modunu desteklemesi gerektiğini, ancak bazı oyunların manuel ince ayar gerektireceğini belirtiyor.

FSR 2.0’ın kullanılması performans uyarıları ile birlikte gelir, ancak yazılım yine de oyuncuların fps’yi artırmasını ve görüntü kalitesini geliştirmesini sağlar. Techpowerup, FSR 1.0’a kıyasla marjinal kare hızı düşüşlerine dikkat çekiyor, bu da gözle görülür şekilde daha keskin görseller sağlıyor. Ne yazık ki, araba kullanmak gölgelenme etkisi yarattığı için mod bazı tuhaflıklar da içeriyor.

Cyberpunk 2077, Nvidia DLSS ve AMD FSR ile zaten uyumlu, ancak 2.0 yükseltmesi daha fazla oyuncunun oyunu geliştirmesine yardımcı olabilir. Yeşil ekibin ölçekleyicisinin yalnızca RTX grafik kartlarında çalıştığını belirtmekte fayda var, bu nedenle FSR 2.0’ın dahil edilmesi, GTX 1080 gibi daha eski ancak yetenekli GeForce GPU’lar için bir nimet.

CD Projekt Red’in FPS oyununu en iyi oyun monitöründe oynamayı planlıyorsanız, bu FSR 2.0 modunu denemek isteyebilirsiniz. Bu uçan kart modu gibi projeler, size geri dönmeniz için bir neden verebilir ve hatta bir FFXIV radyo dinlerken caddeyi gezebilirsiniz.

Bilim kurgu sokaklarında bir kedi olarak gezinmeyi tercih ediyorsanız, yaklaşan fütüristik kedi macerasının önerilen özellikleri makinenizi mırıldanacağından Stray sistem gereksinimlerine göz atmak isteyebilirsiniz.



oyun-2