Apple’ın bu sonbaharda bir dizi yeni cihaz piyasaya sürmesi planlanıyordört model dahil yaklaşan iPhone 14 serisi. Cupertino merkezli teknoloji devi, yeni iPhone’ların yanı sıra AirPods Pro’nun güncellenmiş bir sürümünü de piyasaya sürmeye hazırlanıyor.

hızlı gibi özelliklere sahip olmasının yanı sıra USB-C üzerinden şarjApple’ın yeni AirPods Pro 2’ye bir işitme cihazı işlevi ve kalp atış hızı izleme özellikleri eklemesi de muhtemel.

AirPods Pro 2’nin sızdırılan özellikleriyle ilgili bir rapor, 2. nesil Apple’ın TWS yanlısı kulaklıklarının bir H1 yonga seti tarafından destekleneceğini ve kendinden uyarlamalı aktif gürültü iptali veya ANC desteğine sahip olacağını gösteriyor.

Ayrıca, Apple’ın işitme cihazı işlevlerinin yanı sıra bir kalp atış hızı izleyici ve bir USB Type-C desteği içereceğini de ekliyor. İşitme sorunu yaşayan kullanıcılar, ikinci nesil AirPods Pro’yu işitme cihazı olarak kullanabilecekler.

AirPods Pro 2. Nesil’in ayrıca iç kulaktan gelen verileri analiz edecek ve kalp atış hızını ve vücut ısısını izleyecek bir kalp atış hızı izleyicisi ile geldiği söyleniyor. Ayrıca, AirPods 3. Nesil’de de bulunan kendinden uyarlamalı eşitleme, uzamsal ses ve ses paylaşımı gibi özellikler, yakında çıkacak olan AirPods Pro 2. Nesil’e dahil edilecek.

AirPod Pro 2. Nesil’in yeni görüntüleri ortaya çıktı ve Apple’ın her iki tarafta birden çok açıklığı olan bir USB Type-C bağlantı noktası sunacağını gösteriyor. Daha önce, yeni nesil AirPods Pro’nun tasarımının mevcut AirPods Pro’ya benzer olacağı ve gövdenin de aynı boyutta olacağı söylenmişti.genel-5