Kafatası ve Kemikler son zamanlarda ESRB tarafından derecelendirilen kendi web sitesine göre. Oyun daha önce geçen ay Kore’de derecelendirildi. Tüm bu reytinglerle oyunun çıkışa yakın olduğu çok kesin. Bu noktada, oyunun gelişimi on yıldan fazla sürdü. Alfa testi şu anda açıkancak bu derecelendirme, nihai sürümün yakın olduğunu gösteriyor.

  Kafatası ve Kemiklerin ESRB Derecelendirmesi
Kafatası ve Kemiklerin ESRB Derecelendirmesi

Kafatası ve Kemikler: Her zamankinden daha mı yakın?

Skull and Bones aslen deniz muharebesi nedeniyle Assassin’s Creed IV: Black Flag için bir eklenti olarak tasarlanmıştı. Daha sonra, bir MMO başlığı olan Black Flag Infinite ve ardından bağımsız bir proje olarak yeniden markalandı. Oyunun yönü ve yeri defalarca değişti. Oyunun gelişimi, odak eksikliği ve diğer problemler nedeniyle baştan mahkum edildi. Birden fazla rapora göre, Ubisoft’un bu projeye 120 milyon dolar harcadığı bildirildi. Göre Ubisoft kazanç raporuoyun, mali yılının sonu olan Mart 2023’te piyasaya sürülecek.

Raporda şunlar belirtildi:

”2022-23, bütçemizi önemli ölçüde büyütmeye çalışırken bu stratejinin ilk faydalarını görecek.
üst çizgi. Topline büyümemizin en büyük itici gücü, Avatar: Frontiers of Pandora, Mario + Rabbids: Sparks of Hope ve dahil olmak üzere çeşitli premium oyun serimiz olacak. Kafatası kemiklerive diğer heyecan verici başlıklar.”

Skull and Bones'dan oynanış ekran görüntüsüSkull and Bones'dan oynanış ekran görüntüsü
Kafatası ve kemikler

Oyunda oyuncular küçük bir gemiyle başlayacak ve daha büyük gemiler inşa etmek için sıralarda yükselecekler. Onlar da çeşitli deniz kontratlarını üstlenebilecekler. “İnfamy”, sözleşmeleri tamamlayarak, hazine avı yaparak, dünyayı keşfederek ve diğer birçok etkinlikle kazanılabilir. Ek olarak, oyuncular çok çeşitli özelleştirme seçeneklerine erişebilir.

Bu haber hakkında ne düşünüyorsun? Skull and Bones’un yakında bir çıkış görebileceği için heyecanlı mısınız? Aşağıdaki yorum bölümünde düşüncelerinizi paylaşın!oyun-5