Creative Assembly, minimum ve önerilen gereksinimler dahil olmak üzere, Hyenas sistem gereksinimlerini kapalı alfa öncesinde açıkladı. GPU VRAM söz konusu olduğunda oyun cesur gibi görünse de geliştirici, deneyimi optimize etmek için çok çalıştıklarını söylüyor, bu nedenle henüz eskiyen oyun bilgisayarınızı bir kenara atmayın.

Göre Sırtlan sistem gereksinimleri, distopik FPS oyununu çalıştırmak için en az 5 GB VRAM’e sahip bir GPU’ya ihtiyacınız olacak. Creative Assembly belirli modelleri listelemese de geliştirici, Nvidia GTX 1660 veya AMD Radeon 5600 XT ile eşdeğer bir şey kullanmanızı önerir. Neyse ki, fütürist soygun deneyimi en iyi oyun CPU’sunu talep etmiyor, alfa 6. nesil Intel işlemciden daha yeni bir şeyle iyi oynamalı.

Ne yazık ki, Hyenas alpha, harekete geçmek için 10 GB’den fazlasına ihtiyacınız olacağından, oyun RAM’i söz konusu olduğunda hırslı görünüyor. 16 GB önerilir, ancak oyunun gereksinimlerini ucuza karşılamak istiyorsanız, 8 GB kurulumunuza fazladan bir DIMM çubuğu eklemek işinizi görecektir.

Eski bir teçhizatı sallıyorsanız, Hyenas alpha’yı denemeden önce beklemek isteyebilirsiniz. içinde SSSCreative Assembly, “Bilgisayarınız 5 yaşından büyükse, muhtemelen Sırtlanları çalıştıramayacaksınız” diyor, genel bir kural olarak, daha üst düzey ve bütçe yapılarını bile hariç tutabilir.

Asgari Önerilen
işletim sistemi Windows10 64 bit Windows10 64 bit
İşlemci 2.5Ghz Dört çekirdekli işlemci Herhangi bir 6. Nesil Intel işlemci
Herhangi bir Ryzen 1000 işlemci
Veri deposu 10 GB 16 GB
GPU 5 GB VRAM’li GPU Nvidia GeForce GTX 1660
AMD Radeon RX 5600XT
VRAM 5 GB 6GB
Depolamak 31 GB 31 GB

Soruyu cevaplamak için Sırtlan sistem gereksinimleri testini PCGameBenchmark’ta yapın… Çalıştırabilir miyim? sırtlanlar?oyun-2