pokemon gitmek lansmanından bu yana hızlı bir şekilde büyüyor, tonlarca yeni içerik ve oynamanın yanı sıra elbette yakalanacak daha fazla Pokemon ekleyerek. Oyuna geri dönmenin en popüler nedenlerinden biri, her ay gerçekleşen Topluluk Günü etkinlikleridir. Bu sınırlı süreli etkinlikler, bu etkinliklere özel ödüller almak için Özel Araştırma görevlerini tamamlama şansı verir.

Haziran 2022 için biliyoruz ki, pokemon gitmek Etkinlik, Field Notes: Deino Özel Araştırma biletine odaklanacak. Her zamanki gibi küçük bir giriş ücreti var, ancak tonlarca bonus ve tabii ki kendinize bir Deino kazanma şansı. Etkinliğin bazı bölümleri başlayana kadar açıklanmayacak olsa da, etkinlik başladığında tam olarak nasıl hazırlanacağınıza dair bir kılavuz burada. pokemon gitmek

daha fazla okuma

Deino Topluluk Günü etkinliği ne zaman başlıyor?

Deino Topluluk Günü etkinliği 25 Haziran 2022’de başlayacak. Yine de, yerel saatinize göre 11:00’de başlayıp 14:00’te sona erecek şekilde yalnızca dört saat boyunca aktif olacaktır. Ayrıca 14:00 ile 19:00 arasında düzenlenen dört yıldızlı bonus baskınlar da olacak. Bunlar spor salonlarının üzerinde mavi Baskın Yumurtaları ile gösterilecek ve sizi Zweilous ile karşı karşıya getirecek.

Field Notes: Deino’nun fiyatı ne kadar?

Özel Deino Alan Notları ve Özel Araştırma görevlerine erişmek için bileti sadece 1$ karşılığında satın almanız gerekecek. Kendiniz için bir tane satın almanın yanı sıra, bir arkadaşınıza hediye olarak verme seçeneğine de sahip olacaksınız, böylece birlikte bu etkinliğin tadını çıkarabilirsiniz.

Bileti aldığınızda, tüm yeni görevler ve ödüller açıklanacak – ancak o zamana kadar ne olduklarını bilemeyeceğiz.

Bonuslar nelerdir?

Tabii ki, sizi yüklemeye teşvik etmek için başka bonuslar da mevcut olacak. pokemon gitmek bu etkinlik için. Bunlar şunları içerir:

  • Etkinlik süresi boyunca Yumurtaların Kuluçka Makinelerine yerleştirildiği 1/4 Kuluçka Mesafesi.
  • 2× Deino’yu yakalamaktan Deino Candy XL alma şansı.
  • Pokemon yakalamak için 2× Şeker.
  • Etkinlik sırasında etkinleştirilen Lure Modülleri üç saat sürecektir.
  • Etkinlik sırasında etkinleştirilen tütsü üç saat sürecektir.
  • Bir sürpriz için Topluluk Günü sırasında birkaç fotoğraf çekin!
  • Etkinlik sırasında ve gün için en fazla üç olmak üzere beş saat sonrasına kadar bir ek özel ticaret yapılabilir.
  • Etkinlik sırasında ve sonrasında beş saate kadar yapılan işlemler %50 daha az Stardust gerektirecektir.

Ayrıca, etkinlik sırasında Deino’nun orta evrimi olan Zweilous’u Hydreigon’a evrimleştirebilirseniz, özel Charged Attack Brutal Swing’i alacaklar.


genel-19