Güncelleme: Amazon, Apple Watch SE’yi satmış gibi görünüyor, ancak Walmart hala 209 dolarlık fiyatı sunuyor.

Prime Day yaklaşıyor, ancak Amazon büyük gününden önce bazı mükemmel fırsatlar bırakıyor. Bu, şu anda mevcut olan en iyi akıllı saatlerden birinde büyük bir indirim içerir.

Sınırlı bir süre için, Apple Watch SE (44mm/GPS) Amazon’da sadece 209$ (yeni sekmede açılır). (Amazon tükenirse, Walmart aynı fiyatı sunuyor (yeni sekmede açılır)). Bu 100 $ indirim ve Apple’ın bütçe dostu akıllı saati için şimdiye kadar gördüğümüz en düşük fiyat. Bu, şu anda en iyi Apple Watch fırsatlarından biridir.

Apple Watch SE, şu anda satın alabileceğiniz en iyi akıllı saatlerden biridir. Bunun nedeni, kullanışlı özellikler ve fiyat arasında mükemmel bir denge kurmasıdır. Geniş ekranı ile şık bir tasarıma ve S5 işlemcisi sayesinde harika bir performansa sahiptir.

Saat, ivmeölçer, jiroskop ve her zaman açık olan bir altimetre dahil olmak üzere bazı iyi sağlık ve güvenlik özelliklerine sahiptir. Ayrıca düşme algılama, gürültü izleme, acil durum SOS’u ve uluslararası acil arama özelliklerine sahiptir.

Birkaç dezavantaj var – Apple Watch 7’ye kıyasla daha düşük fiyat etiketi, her zaman açık ekranı veya EKG sensörünü alamadığınız anlamına gelir. Saatin 18 saatlik iyi bir pil ömrü var, ancak çok kullanırsanız her gün şarj etmeniz gerekecek. Bununla birlikte, Apple ekosisteminize eklemek için bir akıllı saat pazarındaysanız, bu yine de dikkate almaya değer mükemmel bir anlaşma.

Tarihsel olarak, Apple Watch SE satışları hızlı bir şekilde satılma eğilimindedir, bu yüzden bu saati istiyorsanız beklemeyin. İPad’lerden MacBook’lara kadar her şeyde tasarruf için en iyi Apple fırsatları kılavuzumuza ve Apple Store promosyon kodları kapsamımıza göz attığınızdan emin olun.genel-26