Nintendo’nun uygun bir şekilde adlandırılmış Big Ol ‘Süper Satışı şimdi yayında ve size aşağıdakiler gibi özel ürünleri stoklamanın bir yolunu sunuyor. süper Mario Odyssey, Bağlantının Uyanışı, süper mario yapımcısı 2, ve daha fazlası bankayı bozmadan. Tasarruflar 6 Temmuz’a kadar devam edecek, ancak oldukça büyük bir katalogla, bir göz atmak ve bütçenizi mümkün olan en kısa sürede planlamak isteyeceksiniz.

Eğer kaçırdıysan Süper Mario Yapıcı 2 2019’da piyasaya çıktığında, indirimdeyken 60 dolardan sadece 42 dolara almayı düşünün. Harika platform oyunu yalnızca kendi seviyelerinizi oluşturmanıza ve bunları çevrimiçi paylaşmanıza izin vermekle kalmaz, aynı zamanda Nintendo tarafından yapılan 100’den fazla kursla birlikte gelir.

Satışta yer alan diğer Switch’e özel Nintendo oyunları şunları içerir: Pikmin 3 Deluxe, Eşek Kong Ülkesi: Tropikal Dondurma, Kağıt Mario: Origami Kralıve Cesurca Varsayılan 2.

Tüm birinci taraf Nintendo oyunlarının ötesinde, bir sürü harika bağımsız oyun da indirimde. Bu içerir doğuya doğru, Ölümün kapısı, cehennem, ve Hindiba.

Kataloğun tamamı Switch eShop’ta bulunabilir, ancak aşağıda favori fırsatlarımızdan bazılarını vurguladık. 6 Temmuz’da sona ermeden önce fırsatları kontrol ettiğinizden emin olun. eShop indirimi şu anda gerçekleşen tek büyük promosyon olmaktan çok uzak. Steam’in Yaz İndirimi şu anda yayında ve PlayStation, Yıl Ortası indirimini başlattı.

Switch eShop’ta en iyi fırsatlar

GameSpot, perakende tekliflerinden komisyon alabilir.

Burada tartışılan ürünler editörlerimiz tarafından bağımsız olarak seçilmiştir. Sitemizde öne çıkan herhangi bir şey satın alırsanız GameSpot gelirden pay alabilir.oyun-1