İyi bir fiyat-performans oranına sahip cep telefonları sizin işiniz mi? O halde bugün öğleden sonra 2’de Xiaomi yan kuruluşu Poco’nun lansmanını ayarlamalısınız. Şirket, yeni orta sınıf telefonları Poco F4 ve Poco X4 GT’yi tanıtacak. “Her açıdan güçlü” sloganı, yüksek düzeyde bir performansa işaret eder.

  • Ne? Poco F4 ve Poco X4 GT ile Poco Canlı Yayını
  • Ne zaman? 23 Haziran saat 14:00
  • Neresi? YouTube, Facebook veya Twitter’da

Xiaomi, alt markalarıyla birlikte bu yıl şimdiden birçok akıllı telefon sundu ve lansman çılgınlığı Haziran’da da bitmeyecek. Yeni Poco modelleri Poco F4 ve Poco X4 GT’nin lansmanını bugün saat 14.00’ten itibaren görebiliriz. Kardeş modelleri zaten mevcut olan iki akıllı telefon.

Antoine yakın zamanda Poco F4 GT’yi test etti – Poco F4’ün muhtemelen daha hızlı versiyonu. Poco X4 Pro 5G ise bu bahar 300 avronun biraz altında bir fiyata piyasaya çıktı. Bu nedenle, yeni modellerin Poco’nun mevcut serisine tam olarak nasıl uyacağı heyecan verici.

Lansmanı böyle takip edersiniz

Öğleden sonra 2’de Poco, iki akıllı telefonu canlı yayında sunacak. Etkinliği canlı olarak takip etmek için zamanınız ve arzunuz varsa, bunu yapmanın en iyi yolu YouTube’dur. Bu makaleye sizin için canlı akışı ekledik – bu makalenin altındaki yorumlarda modelleri nasıl beğendiğinizi tartışmaktan çekinmeyin.

Alternatif olarak, şunları da yapabilirsiniz: Facebook ve heyecan aç. Poco Almanya’dan ilgili yazıları sizin için bağladım. Öte yandan, lansmanı canlı olarak takip etmek için zamanınız yoksa, NextPit’i daha sonra tekrar ziyaret edebilirsiniz. Lansmandan hemen sonra yeni akıllı telefonlarla ilgili tüm detayları özetliyoruz.

Bağlantılı haberlerde, yeni bir akıllı telefonu bir daha asla kaçırmamak için NextPit’i en iyi nasıl takip edebileceğinizi öğrenebilirsiniz. Ve şimdi size: Yeni Poco akıllı telefonlar hakkında test raporları ve diğer makalelerle ilgileniyor musunuz? Yorumlarda bize bildirin!

genel-27